Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Darkness Craft [RPG][Klasy][Levele][NPC][Dwie Potężne Frakcje][Umiejetnośći][Magia][Non Premium]


efee1500

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najgorszy serwer na jakim gralem. NIe polecam! Moderator nie ogarnia eventu, gracze sa niemili wobec siebie.

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

SERWER DZIWNY CHODŹ PRAWiNNY

 

Boooooooyaaaa

 

Przychodzi pingwin rymujac alfabet a tu nagle szostak lata w samyyych bokserkach

bez gif.

Opublikowano

Zgadzam sie z Up xD

 

Paweł szostak to noobek latajacy w samych bokserkach i niemajacy ziemniakow.Kiedy szedl bo buraki zgubil ziemniaki , a kiedy usiadl na lawce wywijal dupy i spadl z lawki zlamal sobie nozke i sie poplakal:(

87d8.jpg

Opublikowano

Polecam bardzo fajny serwer , szczególnie polecam ze względu na klasy postaci i umiejętności :)

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

Grałem na servie bylo spoko nawet kupilem vipa grajac z kolega znalezlismy cheatera ktory zabijal ludzi komendami na spawnie i mial staki ulepszonych eq pisalem do administracji oni wiedzieli ze jest ten cheater i kurwa nic nie robili admini nie ogarnieci pozniej przy spawnie znalezlismy jego itemki a admini rozjebali nam caly domek zajebali spanwery (z vipa) i wszystkie itemy po czym dali chyba 20 diaxow i mysla ze sie bede cieszyl ze moge grac wiec server spoko ale admini to kurwa tepe dzieci ktore nie potrafi prowadzic serva

Opublikowano

ten serwer będzie dzisiaj działał? bo wl jest... a jak coś dodajcie nick : Fi_Qo

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...