Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FarCraft [Survival + Frakcje] [Premium:Nie] [Pvp:Tak] [Dedyk] - Serdecznie Zapraszam !


Daarion

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa serwera:FarCraft

 

 

 

 

IP serwera: f19.owncraft.pl:25049

 

 

 

 

Szukasz serwera gdzie będziesz mógł rządzić światem minecrafta ? Jeżeli tak to właśnie dla ciebie jest ten serwer.Stwórz własną gildię, nadaj jej nazwę,zapraszaj graczy,zbuduj własną fortecę,walcz z innymi frakcjami i bądź najlepszy !!!

 

 

 

 

Już wkrótce powstanie Forum Serwera.

 

 

 

B.png

 

 

 

Rodzaj Serwera: RPG

 

 

 

 

PvP: Tak

 

 

 

Potwory: Tak

 

 

 

Zwierzeta: Tak

 

 

 

Premium: Nie

 

 

 

Sloty:19

 

 

 

 

Biala Lista: Nie

 

 

 

Nether: Tak

 

 

 

Pluginy: Prosimy wpisać /pl podczas pobytu na serwerze.

 

 

 

Załoga: [H@]Night_Flash, [H@]Geriot

 

 

 

 

 

Zapraszamy na serwer oraz zachęcamy do kupna VIP! Jeżeli Serwer będzie full natychmiast dokupimy sloty.

:)

 

 

 

Screen naszego spawna!

:)

 

 

 

 

djRil.jpg

Opublikowano

Nie polecam servera ponieważ weszłem na niego i zaraz wywaliło mnie a z powodu takiego że dostałem bana i niewiem za co. Może za to że admini dają bana tym któzi wejdą czy coś ale moim zdaniem server jest bardzo zły.

Opublikowano

Gdzie tu jest RPG? NIGDZIE!

Poza tym lagi w cholerę. Przez lagi nie daje się nic wykopać, z nikim walczyć.

Dodam jeszcze, że gildie są darmowe, więc pewnie za chwilkę będzie roić się od gildii jednoosobowych, które po dniu przestają grać, bo za duże lagi.

Serwera nie polecam, masa noobów, cholerne lagi, frakcje za darmo. NIE WCHODŹCIE!

Opublikowano

Nie polecam serwera

Administracja - nie ogarnia

Serwer słąby - pełno lagów

I jak kolega wyżej wspomniał ...gildie -.-

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...