Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MineSky [Nowy tryb] [Zombie Survival Games] [Inwazja Zombie][24/7][No-Premium/Premium] [Jeden z pierwszych w Polsce]


Serip

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.png

 

 

Serwer z nowym trybem gry (zombie survival games) - Naszym zadaniem jest zabijanie zombie w świecie survival.

Na serwerze respią się tylko zombie i ciągle jest noc.

Posiadamy także Igrzyska Smierci gdzie panuje taka sama atmosfera (Noc) w zabijaniu graczy jedyną przeszkodą będą

zombie.

 

 

Informacje.png

Survival

 

Na serwerze będzie można korzystać z aren lub wybrać się na mapę survival i grać o przetrwanie z groźnymi zombie

 

 

 

Naszym zadaniem jest przetrwanie podczas Zombie Apokalipsy. Nie będzie to łatwe,

ponieważ wszędzie roi się od wrogów. Na start dostajemy drewniane eq, jednakże jest to jednorazowe,

więc chcąc czy nie chcąc musimy wyruszyć na poszukiwanie schronienia ,oraz uzbrojenia.

 

 

 

Zachowanie

 

Zombie z reguły przechadzają się po nocy w grupach 2-6.Zostało do nich dodane, to,

że gdy widzą jakąkolwiek przeszkodę (kamień, lawa, woda) skaczą usiłując ją przeskoczyć. Z reguły nie są zbyt blisko wody.

Zombie podobnie jak szkielety płoną w dzień. Zaprzestać może to woda (włącznie z deszczem).

 

Walka

 

Zombie są niełatwymi do pokonania wrogami. Zagrożenie pojawia się dopiero wtedy, gdy atakują w dużych grupach.

 

Tryb Gry

 

Trudny - Występuje respawn agresywnych mobów. Wrogowie zadają znacznie większe szkody niż na poziomie normalnym.

Zombie mogą niszczyć drewniane drzwi. Zombie rzucają miksturkami i są bardziej agresywne niż wcześniej. Respią się w grupach. Gdy Gracz zostanie zabity

automatycznie pojawia się 10-15 zombie.

 

 

Stracić życie można przez:

Upadek z wysokości,

Spalenie się w lawie, bądź ogniu,

Utonięcie w wodzie,

Uduszenie się poprzez przysypujący nas piasek, bądź żwir,

Zabicie przez sprowokowane dzikie zombie,

Dłuższy kontakt z kaktusem ,

Bliski wybuch TNT,

Zatrucie przez zombie,

Walka (PvP)

 

Uderzenia krytyczne w walce wręcz

 

W walce wręcz, trafienie krytyczne występuje, gdy zombie atakuje gracza podczas bliskiego kontaktu.

Można to najłatwiej osiągnąć poprzez zbiżenie się w odpowiednim momencie.

 

Historia

 

 

Godzina 14:00 Dziewiąty październik 2013 roku Media na całym świecie:

 

-Rosyjskie władze zagroziły rozpętaniem najgorszej wojny w histori globu. Wojska NATO szykują się do wkroczenia na teren mocarstwa.

 

 

Siedziba Wojsk NATO. Dziewiąty październik 2013 roku. Godzina 19:26:

 

Żołnierz:Niezidentyfikowany samolot wkroczył w amerykańską przestrzeń powietrzną.

 

Generał: Wysyłać dwa odrzutowce! Macie się dowiedzieć co to za samolot.

 

Żołnierz2: Generale! Inne bardzo podobne samoloty wkroczyły w przestrzeń powietrzną Francji,Angli i Niemiec. Także nie odpowiadają. Na wszystkich są Rosyjskie znaki wojskowe.

 

Generał: Zestrzelić je natychmiast!

 

5 min później ...

 

Żołnierz: Generale... Gdy nasze odrzutowce wystrzeliły rakiety te samoloty poprostu uderzyły w ziemię.

 

Generał: Jakto rozbiły?! Wysłać tak ekipy badawcze. Zlapać pilotów jeżeli jeszcze żyją.

 

Godzina 14:00 Dziewiąty październik 2013 roku Media na całym świecie:

 

Godzina 21:00 Media

 

-Około 19:30 w USA,Angli,Francji i Niemczech rozbiły się samoloty. Teraz ekipa badawcza probuje dostać się do środka.

 

Godzina 21:04 Media

 

- Z ostatniej chwili! Samolot który rozbił się w Ameryce uległ właśnie destrukcji. Informacje o takich samych wydarzeniach przychodzą z Niemczech,Francji i Angli. Dziesiątki ofiar tej tragedi.

 

Tydzień później... Media

 

- Zaraza roznosząca się po świecie od wydarzeń z 9 października opanowała już prawie całą Amerykę i 3/4 Europy. Rozchodzi się na inne kontynenty. Ludzie są zamknięci w szczelnych bunkrach pod ziemią! Po powierzchni chodzą teraz. Żywe zombie. W każdym bunkrze mogąbyć zarażeni. Czy to już koniec ??

 

 

Igrzyska śmierci

 

Ilość aren: Podamy

 

 

 

 

Żeby wygrać trzeba zabić pozostałych graczy

 

w tym celu na mapie jest rozlokowanych wiele skrzynek z różnymi itemami

 

które mogą pomóc w walce.

 

Uwaga !!

 

Na przeszkodzie stoją podłe zombie i noc.

 

 

 

 

 

Najlepszy gracz miesiąca dostaje Vipa.

 

46.29.23.7825950.png

mc.minesky.pl

 

Zapraszamy.png

 

IP: mc.minesky.pl:25599

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Serwer w budowie...

 

Jeżeli chcecie mogę dać ss.

 

Otwarcie planowane jest na dziś.

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

chujowo ze w piatek

 

Jednak nie, start dziś 20:00

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

@Up

Nie ja robiłem ten serwer.

 

Ten co teraz robię jest mój i neksiego. Nad serwer z modami pracuje Dresik1234 i mogę dać info ,że już prawie wszystko skończył.

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Czyli będzie dziś działał serwer z modami ? ;]

Dziś raczej nie

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

IP: mc.minesky.pl:25599

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

No za 23 minuty start ^^

 

Można już wejść

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

@Up

 

mc.minesky.pl:25599

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Server Bardzo fajny polecam i zapraszam :D

 

Tak jak piszę Schrimer serwer godny uwagi !

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...