Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[POMOCY]Mała ilość FPS'ów w Minecraft, mimo dobrego Kompa


MPC FORUM JEA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam mały problem.

Chcę nagrywać poradniki do Minecraft lecz mam mało fps czy nagrywaniu.

Normalnie wyciągam 100-150 fps jednak że gdy włącze Frapsa mam ich tylko 25-30.

 

Mój komp:

Płyta główna Ultra Durable MotherBoard 990FXA-D3

Grafika: AMD RADEON HD 6850 1GB GDDRS

RAM: 8GB

System: Windowns 7 Ultimate 64 BIT

Zasilacz : Ever Silver 520W

 

Liczę na Pomoc

Kocham mpcforum.pl!!! MPCFORUM RLZ!!!

18706.png

 

 

<a href=http://zapodaj.net/b3ef8818e31b7.png.html>ass.png</a>

Opublikowano

Chłopie... chcesz, żebyśmy Ci pomogli a nie podałeś najważniejszego podzespołu - Procesora.

A komputer złożony beznadziejnie ten zasilacz to jakaś porażka. <_<

Opublikowano

Chłopie... chcesz, żebyśmy Ci pomogli a nie podałeś najważniejszego podzespołu - Procesora.

A komputer złożony beznadziejnie ten zasilacz to jakaś porażka. <_<

 

Słuchaj chłopie, nie każdy ma kasy by mieć komputer jak NASA. Rozumiem że ty pewnie masz nadzianych rodziców i masz kompa za 10.000zł ale zrozum że to dobry komputer.

Battlefield 3 na Ultra Detal i FRAPS ma 100 FPS.

 

Intel Core i7-3370k

 

 

Przy nagrywaniu to normalne ale możesz zaktualizować jave oraz zainstalować optifine, gboost

Na pewno pomoże

 

Optifine mam zainstalowny, Java zaktualizowana wczoraj, i mam Game Booster 3

 

Ramu dałem 3GB.

 

Może dam małe INFO

Używam SpoutCraft i tam dałem niby 4GB a używam 3GB

Kocham mpcforum.pl!!! MPCFORUM RLZ!!!

18706.png

 

 

<a href=http://zapodaj.net/b3ef8818e31b7.png.html>ass.png</a>

Opublikowano

Polecam nagrywać programem BandiCam - lepszy od Frapsa, nie obciąża aż tak komputera.

Podczas grania włącz GBoost - optymalizuje komputer. Zainstaluj dodatkowo optifine.

Opublikowano

Mam ustawiony by nagrywało przy 60 FPS a mam 30

 

Polecam nagrywać programem BandiCam - lepszy od Frapsa, nie obciąża aż tak komputera.

Podczas grania włącz GBoost - optymalizuje komputer. Zainstaluj dodatkowo optifine.

 

Próbowałem BandiCam jednak:

Nie nagrywa dźwięku gry a głos. Jak zmienie na głos to nagrywa mi głos Taki twister.

Kocham mpcforum.pl!!! MPCFORUM RLZ!!!

18706.png

 

 

<a href=http://zapodaj.net/b3ef8818e31b7.png.html>ass.png</a>

Opublikowano

A powiedz jaki masz dysk twardy.

Bo ja np miałem kompa z 3 rdzeniowym procesorem AMD ale miałem baaardzo wolny dysk ze starego komputera SATA1 przez co bez nagrywania miałem 150 FPS a przy nagrywaniu do 15 spadało...

Opublikowano

@Logitech to nie jest dział do chwalenia się jakich to masz : ,,nadzianych rodziców'' . Co do kolegi :

 

-zaktualizuj jave

 

-pobierz najnowsze sterowniki do karty graficznej

 

-Włącz grę przez GamerBooster'a

 

-Jeżeli masz mody to jest usuń

 

-Wyłącz nie potrzebne programy .

1370621278-U708240.png

By me

Obecnie nie wykonuje zleceń

Opublikowano

Zrobiłem jak mówiłeś i jak inni mówili i mam tera 50-60 fps :D

Jednak nie wiem jak to robi VERTEZ albo Blow że mają 120 FPS

Kocham mpcforum.pl!!! MPCFORUM RLZ!!!

18706.png

 

 

<a href=http://zapodaj.net/b3ef8818e31b7.png.html>ass.png</a>

Opublikowano

Karta Graficzna odpowiada za ilośc FPS. Włącz mgłę przytrzymując F3 i w tym samym momencie naciskajac dwa razy f

Ile teraz masz FPS?

Opublikowano

Ludzie... ogarnijcie. Co wyście tak na mnie naskoczyli?

Nie mam żadnych nadzianych rodziców. Ciężko pracowałem na komputer i nie z NASA tylko zwykły Core i5.

Chcę pomóc, dopytuje o podzespoły, bo to ważne a Wy od razu, że nadziani rodzice.

OGAR!

Opublikowano

Ja mam przy nagrywaniu 120 -400 zalezy w jakich warunkach . Nic nie robia . Maja dobre dyski zapisujace dane szybciej niz fraps , i dlatego maja tyle fps . No oczywiscie inne podzespoly tez w miare dobre ...

 

PS . Wsumie co z tego ze ja mam nawet przy nagrywaniu 400+ lub blow 120+ jak ludzkie oko moze zobaczyc max 60 fps +

wiec wiecej fps nie potrzebne ...

 

 

Ja tez sie pochwale :) A co mi tam ;)

Wgralem optifine wylaczylem wszystko na min detale animacje off , render tiny , grafika tiny i mialem 2672 fps :-P:-*;-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...