Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mgła nadal pod klawiszem F !


mieciu0077

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak większość z was wie, kiedyś można było zmieniać odległość renderowania naciskając klawisz F, jednak zostało to usunięte.

Otóż nie!

Wystarczy nacisnąć klawisz F trzymając F3 !!!

 

Odkryłem to przez przypadek ;)

Sam o tym nie wiedziałem

 

 

Pozdrawiam

mieciu0077

1351969276-U240495.png


 

Opublikowano

@2x UP

Np. mnie się przyda?

@topic

Sam nawet o tym nie wiedziałem o.0. Warto wiedzieć :)

67qtMtN.png

Opublikowano

Jak większość z was wie, kiedyś można było zmieniać odległość renderowania naciskając klawisz F, jednak zostało to usunięte.

Otóż nie!

Wystarczy nacisnąć klawisz F trzymając F3 !!!

 

Odkryłem to przez przypadek ;)

Sam o tym nie wiedziałem

 

 

Pozdrawiam

mieciu0077

mojang powiedzialo to zeby ludzie sie nie bawili

Zapraszam na Profil

:)

 

fernando_torres_signature_by_mattiaamendola-d540x9j.png

Opublikowano

Ta wiadomość zmieniła na zawsze moje życie.

jphk7l.jpg

Moje projekty

 

SyrenBot (Spambot +bot do NosTale)

http://www.mpcforum.pl/topic/722632-botspambot-syrenbot/#entry5226411

 

Opublikowano

Szczerze to już od dawna wiedziałem i nie myślałem ,że tyle osób o tym nie wie.

Opublikowano

Ja to odkryłem przez przypadek, więc się tym podzieliłem.

Ale miało to też swój minus: odkryłem to podczas nagrywania odcinka (bogu dzięki że nie live) i tak się cieszyłem, że to znalazłem że się darłem jak jakieś dziecko :D

W rezultacie odcinek skasowałem ;)

1351969276-U240495.png


 

Opublikowano

Ja moge szczerze powiedzieć ,że to wiedziałem od dawna,dużo osób pewnie też ,ale tym co nie wiedzieli to sie wkońcu się dowiedzą :P

 

Lulz. Daj like jak otworzyłeś xD

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja już otym wiedziałem, mam następną bardzo tajną ciekawą ciekawostke: Czy wiedziałeś, że w MENU głównym jest szansa ale to mała, że literki C i E zamienią się miejscami i wyjdzie MINCERAFT

Kuba2001k.png

Opublikowano

Ja już otym wiedziałem, mam następną bardzo tajną ciekawą ciekawostke: Czy wiedziałeś, że w MENU głównym jest szansa ale to mała, że literki C i E zamienią się miejscami i wyjdzie MINCERAFT

 

Wiem, czytałem na craftsite :)

Ale ani razu tego nie miałem

1351969276-U240495.png


 

Opublikowano

Jak większość z was wie, kiedyś można było zmieniać odległość renderowania naciskając klawisz F, jednak zostało to usunięte.

Otóż nie!

Wystarczy nacisnąć klawisz F trzymając F3 !!!

 

Odkryłem to przez przypadek ;)

Sam o tym nie wiedziałem

 

 

Pozdrawiam

mieciu0077

Hmm.. Jak by się tak zastanowić, to widziałem to od kąd nie ma samego F.. Dla czego? Bo PREMIUM mają info na start, log co zostało dodane, a co usunięte, a PIRAT nie ma czegoś takiego, więc sims logic...

Opublikowano

@Rzeżuszek, dlaczego od razu przypuszczasz, że mieciu ma pirata? Znam go na rl, ma oryginała.

Możliwe, że nie zauważył newsa, ale ja też.

 

@Top

Dzięki, bardzo mi się przyda. ;)

A ja rozpaczałem, jak to usunęli spod "F". ;)

Dobrze wiedzieć.

Dam like'a. ;)

1389638202-U295319.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...