Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MineSky [Wojny Gildii][Non-premium][Modyfikacje][Oficjalna Reklama][Nowe Itemki][Launcher][Nowe Biomy][Dungeony][Maszyny]


Dresik12345

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Forestry ma wielkie bugi ale bulidcraft działa poprawnie :) a tak wg dresik usun dzwięki z industralcrafta zmniejszy to lagi o 10% :) i tak na marginesie proponuje ustawienie komendy /sethome dla każdego :)

 

Ps. Dresik mogę zrobić reklame servera na innym forum :)?

 

I jeszcze jedno Yomate pod jakim grasz nickiem :]?

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czemu mam outdated server ? na waszym clientcie ?

Nick w mc: Wiedzmin14   Założyciel gildii: Biale Wilki / Stronghold

Założyciel severa Imperial Lands I /II /III

 

Opublikowano

Zapraszam!

 

Forestry ma wielkie bugi ale bulidcraft działa poprawnie :) a tak wg dresik usun dzwięki z industralcrafta zmniejszy to lagi o 10% :) i tak na marginesie proponuje ustawienie komendy /sethome dla każdego :)

 

Ps. Dresik mogę zrobić reklame servera na innym forum :)?

 

I jeszcze jedno Yomate pod jakim grasz nickiem :]?

 

 

Możesz.

 

Zalecene jest używanie clienta non-premium

Opublikowano

Do dupy server wbijam tam modyfikacje ktore nie daja klimatu zadnego tak jak na campcrafcie

 

 

Ciekawe czy da sie zrobic quantuma hahahaha pewnie sie da bo nie widze nawet zabezpieczen na ten server wgl ja te permisje sa porobione hahahah nie no smiech na sali

Opublikowano

Do dupy server wbijam tam modyfikacje ktore nie daja klimatu zadnego tak jak na campcrafcie

 

 

Ciekawe czy da sie zrobic quantuma hahahaha pewnie sie da bo nie widze nawet zabezpieczen na ten server wgl ja te permisje sa porobione hahahah nie no smiech na sali

 

Nie podoba sie Spierdalaj :)

 

Ps GRAM POD NICKIEM GAVINOFREE

Opublikowano

mi tez niedziala:(

7a626b8caee8c531f7f05133c1b5dabb.jpg <---- KLIK KLIK jesli klikniesz uratujesz moja 1 szansa w zwalczeniu nalogu grania w minecraft`a

 

 

prosze o kontakt i przekazanie mi info jak zrobic spojlery:D

Opublikowano

@Up

Może macie złe pliki? Mi działa.

Pliki które są potrzebne do gry: minesky.pl/pliki/minesky.rar

IP: mc.minesky.pl:25556

Polecam hosting cubehost.pl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...