Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Reklama własnego klanu.


ReallSkill

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa klanu: eXistence (tag: eXe`)
Leader: DoMiNaToR (CL) Liss (vCL)
Ilość Członków: 12 (szukamy do oporu)
Własny Serwer: Tak
Wymagania: TS + micro, wiek 14+, minimum rok gry w cod4
Kontakt: GG 8598466 (prosze pisać że ws. mpcforum)
TeamSpeak: Tak
Wersja gry: 1.0-1.2

32064.gif34894.png

34682.png34117.jpg

34542.png32070.png

 

 

5% userów nie lubi Dr.House,jezeli należysz do tych 95% daj - i wklej to do swojej sygnaturki

 

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

 

 

 

14504714.jpg

 

Opublikowano

Nazwa klanu: xEuforia ( xea. )


Leader : xea.Rzeznik

 


Własny Serwer: Tak. nawet 2


Wymagania:


- powyżej 15lat


- rozmowy na Team Speak 3

 

- mikrofon


- xFire / GG


Kontakt (( xFire )): xF: pawel25426 GG: 41931555


TeamSpeak: Tak


Wersja gry: 1.7

Opublikowano

Nazwa klanu:hAx Clan
Leader:Szakal
Ilość Członków:2
Własny Serwer: Tak
Wymagania:Mikro, min.13lat, słuchawki, przeciętne umiejętności w CoD4 :D
Kontakt (( gg, skype, xFire )): szakus212
TeamSpeak: Tak
Wersja gry:1.7

Opublikowano

[HgH] - Haters Gonna Hate

min. 15 lat i skill med+

dobre mikro ze słuchawkami i normalny głos

promod - NIE

 

Jesteśmy zgraną grupką Polaków, która gra tylko na Gameranger i tam mnie znajdziecie pod nickiem sruPL (szukacie mój nick, dodajecie do przyjaciół i piszecie jak będę online)

Nasza stronka o Cod4 i Team'ie:

www.livetokill.pl

b_560_95_1.png

Opublikowano

Nazwa klanu:*OCHO*
Leader:Qualines
Ilość Członków:5
Własny Serwer: Tak
Wymagania:Kultura,wiek 16
Kontakt (( gg, skype, xFire )):xFire-FREWEY,FUNRAY
TeamSpeak: Tak
Wersja gry:1.7

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Nazwa klanu:(nie ma jeszcze na razie szukam ludzi nazwa to najmniejszy problem i chcę żeby podobała się wszystkim a nie tylko mi czy koledze)
Leader:-
Ilość Członków: narazie 3
Własny Serwer: Tak/Nie: TAK jak najbardziej (trzeba gdzieś trenować)
Wymagania: Niski ping i umiejętności gry
Kontakt (( gg, skype, xFire )): gg: 36052281
TeamSpeak: Tak/Nie: TAK
Wersja gry: v1.7

Opublikowano

Nazwa klanu: Polish style [pLS]

Leader: Hellboy (ja)

ilość członków: 1 tylko ja klan założony niedawno dlatego

wymagania: ts3 mikro skill med i w górę min 12 lat i gra na pm

kontakt: xfire Helix212 gg: 47302218

Teamspeak: narazie nie niedługo ogarne

Wersja gry: 1.7

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Nazwa klanu: Extreme Gamers
Leader: N3kro, Szakal
Ilość Członków: 4
Własny Serwer: Jeszcze nie
Wymagania: Minimum med+, 16 lat, mikrofon i słuchawki
Kontakt (skype): evilpig9798
TeamSpeak: Tak
Wersja gry: 1.7

Opublikowano

Nazwa klanu:KSW (Klan Szybkiej Wygranej)
Leader:[KSW]Oskar##CL
Ilość Członków:0
Własny Serwer: Tak/Nie : Nie
Wymagania:+ 8 lat , +30 rank
Kontakt (( gg, skype, xFire )): XFire: oskargawl
TeamSpeak: Tak/Nie : Nie
Wersja gry: 1.7

Opublikowano

Nazwa klanu: eQual Gaming tag [eQl] ( klan międzynarodowy )
Leader: [eQl] Peacemaker
Ilość Członków: 30+
Własny Serwer: Tak - 4. HC Mix, SC Mix, SC SD Only, Promod
Wymagania: Xfire, znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Kontakt (( gg, skype, xFire )): XFire: proplayer4ever GG: 11436051
TeamSpeak: Nie, Mumble - Tak.
Wersja gry: 1.7

Opublikowano

Nazwa klanu: Virtual (Jest to multigaming)

Leader: Rekin, Nevir
Ilość Członków: 20 (szukamy ludzi do gamingu)
Własny Serwer: Tak prywatny i publiczny ProMod211 - Adres IP: 94.23.94.93:27962
Wymagania:
-orginalna wersja gry Call of Duty 4
-sprawny mikrofon
-zainstalowany TeamSpeak 3
Kontakt: xfire - rekin16, nevir2x2
TeamSpeak: Tak
IP:
xxx
Wersja gry: 1.7

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nazwa klanu: What? / w?
Leader: aka`Teddy & Czuba
Ilość Członków: 5
Własny Serwer: Nie ale planujemy
Wymagania: Minimum 15 lat, team-speak, słuchawki i mikrofon, umiejętność gry na promodzie
Kontakt (( gg, skype, xFire )): onlyforthemusic (skype), czuba.xD (skype)
TeamSpeak: Tak
Wersja gry: 1.7

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nazwa klanu: Polish Gangsters
Leader: Wave$
Ilość Członków: 5 (szukamy członków)
Własny Serwer: Tak
Wymagania: min. 14 lat, sprawny mikrofon, Ts3 oraz gg / skype lub xfire
Kontakt (( gg, skype, xFire )): GG: 7342548 , Skype: waves.waves4 , Xfire: waves4
TeamSpeak3: Tak
Wersja gry: 1.6

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nazwa klanu: L2K' Live to Kill
Ilość Członków: wystarczająco dużo do grania meczy
Własny Serwer: Tak/Nie : Tak, prywat i public (oba promod)
Wymagania: Oryginalna gra, czysta historia (jeżeli chodzi o haxy, TS, wiek +16, aktywność minimalna i zainteresowanie team'em)
Kontakt (( gg, skype, xFire )): XFire: srupl gg (36960301), gameranger - sruPL

TeamSpeak: Tak/Nie : Tak, prywatny
Wersja gry: 1.7

 

Poza tym w stopce znajdziecie link do naszej stronki.

Nasza stronka o Cod4 i Team'ie:

www.livetokill.pl

b_560_95_1.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nazwa klanu: eXistence (tag: eXe`)
Leader: DoMiNaToR (CL) Liss (CL) Szubi (vCL)
Ilość Członków: 10
Własny Serwer: Tak (tylko na PCW/Treningi
Wymagania: TS + micro, wiek 16+, minimum rok gry w cod4
Kontakt: GG 8598466 (prosze pisać że ws. mpcforum)
TeamSpeak: Tak
Wersja gry: 1.7

 

/Piszę 2 raz, miął pewien okres czasu oraz zmieniona wersja/

32064.gif34894.png

34682.png34117.jpg

34542.png32070.png

 

 

5% userów nie lubi Dr.House,jezeli należysz do tych 95% daj - i wklej to do swojej sygnaturki

 

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

 

 

 

14504714.jpg

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Post zostanie usunięty gdy:
1. Narusza punkt w regulaminie.
2. Nie jest napisany według wzoru.
3. Jest odnośnik do stron www lub podany TS.
4. Odbiega od tematu.

 

kaje11

Opublikowano

Nazwa klanu: Dream-Crushers Team
Leader: Sidwa
Ilość Członków: 0?
Własny Serwer: Tak, 2
Wymagania: mikrofon, wiek +16, czas na gre,
Kontakt (( gg, skype, xFire )): gg : 3699599 XF: sidwa69
TeamSpeak: dream-crushers.com
Wersja gry: 1.7

xxx

Poszukujemy adminów na serwer 32-slotowy (public), niskie pingi. Wgrany BBBot. Dodatkowo dla klanówek możliwość uruchomienia drugiego serwer prywatnego.

Zachęcamy inne klany/drużyny do współpracy!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...