Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na wspólną grę


Havaii

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: Skater360RGR

Poziom: aktualnie 14

Klasa: Specjalista

Kontakt:

  • XFire - skater360r
  • Ghost Recon Online - Skater360RGR
  • Forum MPC
  • Steam - skater360r

Dodatkowe Info:

  • szukam graczy, którzy chcą normalnie pograć, zero hejtu itd.
  • komunikacja głosowa w grze

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

  1. Witam

    Szukam ludzi do najlepszego

    polskiego klanu!

    Wymagamy:

    - TS3/GG/Skype

    - +14 lat

    - Mikro

    Pełna

    grupa składa się z 3 zwiadowców 3 specjalistów i 2 szturmowców !

    Poszukiwani

    jeszcze: (2) zwiadowców (3) specjalistów (2) szturmowców!

     

    Wkrótce walki

    esl !

     

    Zapisyna gg: 40199999

     

    Podanie

    wzór:

     

    Klasa:

    Wiek:

    Mikro:

    TS3/GG:

    Długo grasz w GhostRecon i

    ile spędzasz czasu na dzień:

    Dlaczego ty?:

    Kille/Zabójstwa z 7 dni:

     

    v

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Nick; Aveng3R

Poziom: 5-rozwijam sie

Klasa-szturmowiec

Kontakt-gg/skype

Dodatkowe informacje : Chetnie pogralbym z osobami, ktore ogarniaja backripper'ing ;)

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nick: TheDawid
Poziom: Assault: 7 | Specialist: 7 | Recon: 11 |
Klasa: Najczęściej Specialist
Kontakt: Skype : thedawid007 | PW | Wiadomość w grze |
Dodatkowe informacje: Mam 16 lat. Jestem dobry w GRO :D. Mam mikro i najchętniej gadam przez teamspeak 3.

fqlnmTh.png


Pomogłem? daj + ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nick: SSComeToDie
Poziom: 30
Klasa: Recon
Kontakt: GG: 10535738
Dodatkowe informacje: Snajper M 200 -sv. Doświadczony,wprawiony w boju.

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
Nick : DiMaGia

Poziom : 18

Klasa : Recon (122 w ranku killstreaka)

Kontakt : GG - 1653141 / PW Forum

Dodatkowe informacje: Gram od 16 do 18/19

.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Przepraszam najmocniej że tak odejdę od tematu ale o której grze mówicie ? Ghost Recon Online czy Ghost Recon Future Solider. Jeżeli o tej pierwszej to jestem doświadczonym graczem mogę pomóc, i pokazać innym co i jak ;)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Nick:QmAszTO

Poziom:8

Klasa:Szturmowiec

Kontakt:PW

Dodatkowe informacje: Szukam jakiegoś w miarę ogarniętego teamu dzięki któremu bd mógł się też podszkolić, Często jak gram ja sobie biegne spokojnie na respa przeciwnej druzyny a reszta mojej druzyny nie potrafi przejac punktu mimo ze im droge czyszcze -.-

ruU3AnC.png

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nick NoIsY123
Poziom 21
Klasa Rikon :P
Kontakt Steam : dragons112
Dodatkowe informacje: Szukam ludzi z którymi mogę się komunikować przez ts-a,nie spinać 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nick : maciejkapsel
Poziom : Obecny 41 Assalut , 21 recon  6 Support
Klasa : Assalut
Kontakt : PW , Steam : bloodsurf
Dodatkowe Informacje : Chce pograć :D

iI0j6Cj.png?1

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nick: Casadi
Poziom: 18/33/21
Klasa: najczęściej Support lub Recon (Zależy od mapy)
Kontakt: tu lub w grze
Ranga: Major IV
Dodatkowe Info: poszukuje ogarniętego składu który potrafi współpracować z dostępnym tsem, pamiętać, w tej grze nie chodzi o umiejętności, tylko o współpracę! interesują mnie ludzie mający przynajmniej range Major

sygnatura.png
Opublikowano

 

1358462936-U298545.png

W tym temacie możecie zapisywać się na grę wzór:

Nick-serplesniowy
Poziom-9,2,2
Klasa-recon,support,assault
Kontakt-skype:serplesniowy2
Dodatkowe informacje-dobrze się czuję w tej grze. Nie denerwuję się jak ciągle ktoś mnie zabija(nie tracę cierpliwośći). Mam 12 lat
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...