Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Turniej Ball3D - 2v2 #1 - Zakończony!


KDKJ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa drużyny: DzikieStonogi

Nicki: nexores2 i [miejsce na ciebie pisz na pw.]

Lider (+kontakt: gg/pw): gg: 33616598 / pw

Opublikowano

Za chwilę zaktualizuje listę

 

Będzie taki układ meczy (mniej meczy, lecz o większą stawkę):

 

26082012183603.png

 

Kolorowy. bd. aktualizował po meczach. Mecze jutro/wtorek od 16:40 do 22:00 (wszystko wylosowane!!)

Oficjalne losowanie zostanie nagrane - jeżeli bd. 16 drużyn to najpóźniej o 15:00, jeżeli nie to mecze przekładamy na wtorek!

Mecze o takiej godzinie, gdyż nie można wejść do roomów założonych przez Kolorowego (chcieliśmy 2 mecze w tym samym czasie, więc byłoby później). Chyba wszystko z nowości ;)

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Usunąłem drużynę DzikieStonogi z listy zapisanych, gdyż nie mają pełnego składu. Po uzupełnieniu proszę ponownie napisać posta ze zgłoszeniem

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

1. 18:20 - Rozpierdol tim vs EffectiveStyle

2. 18:40 - FC Czeczenia vs Kolorowy Krystian

3. 19:00 - DurexySąDoDupy vs Nakurwiatorzy

4. 19:20 - BrudneSkarpety vs Eremcefałki

5. 19:40 - Fasolowe Obciągacze vs Jelenie

6. 20:00 - JemyPieczywo vs Avengers

7. 20:20 - Disconect vs MartiTeam - przełożony na 21:00 (ew. na 20:40, jeżeli tamten mecz zostanie przełożony)

8. 20:40 - Dzieci kukurydzy vs Gejoning_Team

 

1-4 - lewa strona tabeli

5-8 - prawa

 

Można samemu sprawdzić czy nie losuje tak samo ;)

http://gim1chojnice.pl/los/

 

Film z losowania już wkrótce ;)

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Nie, ale każdy mecz bd. nagrywany i wrzucany na yt, więc bd. można obejrzeć każdy mecz. Nie chcę by były lagi bo niby są w ball3d, jeżeli osoba jest na spect i "lata" z kamerą.

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Cieszę się z wygranej no, ale kurwa.. jeśli się zgłaszacie to macie o tym pamiętać, a nie sobie olewać ciepłym moczem.

Na miejscu krystiana zrobiłbym liste kolesi którzy się nie zgłosili i dodać ich na czarną liste, a osoby z tej listy nie będa mogły brać udziału w jego turniejach typu haxball/ball3d.

Elo.

Crossfire EU - SnD.Gaming
Crossfire NA - .NoRuleS.

Opublikowano

Wyniki:

1. Rozpierdol tim vs EffectiveStyle 3:5 (2:3, 1:2)

2. FC Czeczenia vs Kolorowy Krystian 0:3 (walkower)

3. DurexySąDoDupy vs Nakurwiatorzy 0:3 (walkower) - powtórka meczu dziś o 16

4. BrudneSkarpety vs Eremcefałki 0:3 (walkower)

5. Fasolowe Obciągacze vs Jelenie 0:3 (walkower)

6. JemyPieczywo vs Avengers 0:3 (walkower)

7. Dzieci kukurydzy vs Gejoning_Team 0:3 (walkower)

8. Disconect vs MartiTeam 3:6(1:5, 2:1)

 

Jutrzejsze mecze:

1. EffectiveStyle vs Kolorowy Krystian 0:5 (0:1, 0:4)

2. ... vs Eremcefałki

3. Jelenie vs Avengers 3:1 (1:0, 2:1)

4. Gejoning_Team vs MardiTeam

 

Nastąpiły 2 zmiany. MartiTeam = MardiTeam (literówka)

W EffectiveStyle zamiast Cracoviasa gra Nexores

 

 

Filmy z meczu wkrótce. (nie mam jeszcze nagranych, ale zaraz się za to zabieram)

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Drużyna DurexySąDoDupy nie wykorzystała okazji rewanżu i zostajemy przy starym wyniku 0:3 (walkower)

 

Nikt się nie pojawił w roomie, mimo iż każdy wiedział, że mecz o 16:00. Zostały 2 mecze:

2. Nakurwiatorzy vs Eremcefałki - brak ustalonej godziny

4. Gejoning_Team vs MardiTeam - dziś 19:10

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Mecze bez możliwości przekładania i ustalania godzin (nie pasowało to co niektórym, więc zrezygnowałem z tej opcji)

Dzisiejsze:

Gejoning_Team vs MardiTeam - 19:10 - ustalony i potwierdzony przez graczy 1-4(0-1,1-3)

Nie potweirdzone, lecz mają ostatnią możliwość:

Eremcefałki vs Nakurwiatorzy - jeżeli nie ustalą na pw - jutro 12:40

Jutrzejsze:

Półfinały:

Kolorowy Krystian vs zwycięzca meczu o 12:40 (lub ustalonym) - 13:00

Jelenie vs MardiTeam - 13:30

Mecz o 3msc:

Przegrani z obu półfinałów - 20:00

Finał:

Wygrani z obu półfinałów - 20:30

 

Komuś nie pasuje to proszę poszukać rezerwy.

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Dziękuję za napisanie prawdy bo osoby nie czytające postów po prostu się kłóciły podczas gry

Dzisiejsze mecze (ostatnie w turnieju)

 

Mecz o 3 miejsce 20:00

Eremcefałki - Jelenie

 

Finał 20:30

Kolorowy Krystian vs MardiTeam

 

Prawidłowa tabela: (przepraszam, że są porozdzielane nazwy)

http://desmond.imageshack.us/Himg210/scaled.php?server=210&filename=26082012183603.png&res=landing

 

 

Wyniki dzisiejszych: Eremcefałki vs Nakurwiatorzy - 7:4 (3-1 4-3)

Kolorowy Krystian vs Eremcefałki - 5:3 (4-1 1-2)

Jelenie vs MardiTeam 0:3 (walkower)

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

1. Kolorowy Krystian (- Krystian -, Kolorowy.)

2. MardiTeam (BR3ND, Kjosuke)

3. Eremcefałki (Bambos, Pexiakk)

4. Jelenie (Ray1902, SynekMTG)

 

Wynik finału: 5:4 (2:3, 2:1, 1:0 - dogrywka)

Wynik w meczu o 3msc.: 5:2 (2:0, 3:2)

 

Film z finału jutro na Youtube

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...