Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Survival [Frakcje] and FreeBuild [Działki]


marcinlotnik99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Typ: [sURVIVAL]+[FRAKCJE]

Adres IP: 91.121.156.220:25007

Status: ON!

 

Sloty: 30

Whitelista: NIE

Potwory: Włączone

Zwierzęta: Włączone

Nether:Włączony

 

 

ADMINISTRACJA:

[HeadAdmin] StoPro

[Admin] mati12345

[Admin] Wienek

 

 

PLUGINY:

 

PRAWIE pod Survival & FREEBUILD

 

 

Cechy:

 

- Wszystko ładnie skonfigurowane i w pełni działające

- Wszystko co mogłem spolszczone

- Wgrana autoryzacja (dla serwerów No-Premium)

- Z mobów wypadają pieniądze

- Możliwość tworzenia sklepów-skrzynek

- Jest możliwość pisania kolorowo na znakach (za pomocą tradycyjnej palety do Minecrafta)

- Używanie modyfikacji X-Ray na serwerze jest zupełnie zablokowane

- Rangi z dodatkowymi pozwoleniami: \"Vip\" i \"SuperVip\"

- Możliwość tworzenia związków małżeńskich

- Nowa ranga jako pierwszy krok do uzyskania Moderatora: \"KidModerator\"

Opublikowano

nie polecam admin ma max 12 lat, zabija graczy oraz używa sam cheatów, pozwala używać latania xreya które oczywiście działają, nie polecam z całego serca!!!!!!!!!

Opublikowano

Słuchaj po 1.Admin ma 17 lat. 2.Admin nie zabija graczy , niema cheatów .3.Tylko dzieci graja na fly hacku takie jak ty :) . 4.Na serwerze jest anty-x ray i może powiedz ze masz nick matie33 taki jak nick na forum to wybuchnę smiechem haha :D dostałeś bana za to że wyzywaleś Admina oraz przeklinaleś na serwerze a to jest nie dozwolone wiec się troche ogarnij , może ty masz z 12 lat nieee co ja mówie z 10 pewnie masz :) Pzdr :D

 

refresh

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...