Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk]MultiPoland 1.3.2[Survival][MCMMO+Factions][120 slotów][Non-Premium][Bez komendy /spawn][24/7]


Ltgrayu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

G.png

strzalka.gifNazwa serwera: [Dedyk]MultiPoland[survival+Gildie][120 Slotów]

 

strzalka.gifIP serwera: s1.multipoland.pl:25453 lub 188.165.198.218:25453

 

Wymagania Sprzętowe dedyka:

Procesor: Intel i7 4x 2(HT)x 2.66+ GHz

Ram: 24gb

P.png

strzalka.gifRodzaj Serwera: 1.3.1 survival

 

strzalka.gifHosting Serwera: Dedykowany

strzalka.gifPvP: Tak

 

strzalka.gifPotwory: Tak

 

strzalka.gifZwierzeta: Tak

 

strzalka.gifPremium: Nie

 

strzalka.gifSloty: 120

 

strzalka.gifBiala Lista: Nie

 

strzalka.gifNether: Tak

 

strzalka.gifPluginy: Factions, MCMMO itp:)

 

strzalka.gifZałoga: Ltgray, Doseq, Mario14125, Mora1212

 

 

D.png

strzalka.gifSerdecznie zapraszam serwer rozkręcony.

Posiada dobrą administracje.

Na serwerze można zakupić usługi premium takie jak: VIP/sVIP/Donator, oraz LVL.

Można tworzyć gildie i razem z kolegami walczyć o przetrwanie.

Nie ma komendy /Spawn jest to prawdziwy survival.

Dla nowych graczy /kit G

Zapraszam:)

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ok, komenda spawn jest, serwer fajny, bardzo polecam tylko, że admin zbanował mojego brata, bo myślał, że to ja, jedyna osoba, która tu ogarnia to Mario14125 i troche Ltgray, reszta to noobki.

Nick: Evil_Imam. prosze o ub.

Opublikowano

Wakacyjny interes?

Istniejemy od grudnia.

Po za tym wiem że to ty Ming:)

serwer off co 10 min? To czemu ostatni reset był wczoraj na 5 min?

Dowody? Czyżby konkurencja w temacie?

Maxking nie dostaniesz ub. Obrażałeś całą administracje.

Zapraszamy.,

Opublikowano

@up

Żal mi cię kolego naprawde, bo powiedziałem tylko że Doseq nie ogarnia, bo napisaleem spierdalaj na chacie i mnie zbanował na godzine, a mega mega duzo osob bluźni.

Opublikowano

Kilka słów ode mnie. Proszę nie kierować się opiniami innych graczy(jak wiadomo, konkurencja, zablokowani gracze). Proszę samemu wejść na serwer, pograć kilka godzin i samemu ocenić :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...