Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Detected][25.08] Kazbah WarRock VIP [Auto Medic/Team, Zombie Stuff, ESP, Aimbot...]


Rek0n

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1319567765-U339575.png

[25.08] Kazbah WarRock VIP [Auto Medic/Team, Zombie Stuff, ESP, Aimbot...]

1319567773-U339575.png

Changes:
Fixxed some stuff hope it work give feedback in this thread!
How To:
1. Downloading
2. Open
3. Wait few Seconds until everything has loaded
4. Choose a Hack/Bot
5. Click on load
6. Start WarRock



Special Thanks to TradEmArk!

Credits:
Kazbah
Cyno
TradEmArk
ExoduS
SilentChris
NikM
GigaByte
& others...

1319567775-U339575.png

9xnznvfv.png02818-6c6ca9c5-1c2a-4e62-9476-44b21fce263e.png

1319567779-U339575.png

Windows 7 x64

1319567771-U339575.png

https://www.virustotal.com/file/3a5060bc291f2bae49ca8fb185b7c5927392779c22009b5a05daef58dc92a614/analysis/

 



1319567762-U339575.png


http://ul.to/dntl3ejv

 


Opublikowano

Co mam zrobić wpisywać mój login i hasło czy nie?

 

Kurde no przez cały czas pisze logging in..

 

//Używaj opcji edytuj. Teraz te dwa posty połączę, następnym razem warn. || hackerX

Opublikowano

Witam

chodzi o to ze jak wlanczam tego haka i mam sie zalogowac to tam jest login na szara o u góry pisze Status; Offline

o co chodzi??

Opublikowano

ja bym prosił o opisanie który klawisz pokazuje menu który off/on

z góry dzieki

domineses.jpg

 

Antix Najlepszy GM MPC

Lord Makin Najlepszy Administrator i opiekun MPC

Opublikowano

Witam

chodzi o to ze jak wlanczam tego haka i mam sie zalogowac to tam jest login na szara o u góry pisze Status; Offline

o co chodzi??

 

Witam mam to samo pobrałem też ze stronki clienta i tam trzeba dac logg in ale mi wyskakuje costam failed;/ nie mam pojecia oco chodzi

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

A mi strona z rejestrowaniem nie dziala, podaje wszystko i daje akceptuj a nastepna strona pisze There appears to be an error with the database. Help. Dam like za skuteczna pomoc ale fast!!!

Opublikowano

KURWA !!! JAK SIE CCHE ZAREJSWTROWAC TO MI KURWA PSIZE BŁAD STEROWNIKA A WGL JAK MI PISZE LOOGIN TO PSIZE TAM OFFINE JEBAC TO

domineses.jpg

 

Antix Najlepszy GM MPC

Lord Makin Najlepszy Administrator i opiekun MPC

Opublikowano

Mają błąd, trzeba czekać na nową wersję ;/

1346594784-U507582.png

By lux.

 

| Validating | Members | WarRock Helper | Coding Cheats | Pro User | PostMaker | MPC Champion | MPC Popular | Gold Member | Blue Member |

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...