Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dif] Zmiana ID itemu dzięki któremu stajemy się niewidzialni


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobry.

Jest to mój 2gi dif :D

game_r2089M_32
00054ACD: 78 79

 

DIF ten zmienia ID

70008 (biała flaga) na ID

70009

 

Właściwości tego przedmiotu to:

 

 

Kiedy klikniemy na białą flagę, potwory aktualnie nas atakujące zaprzestają pościgu. Dodatkowo stajemy się niewidoczni dla innych graczy na czas 5 s.

4funmt2.pl

Opublikowano

Usuń 2 pierwsze linijki difa, to poprzednio zrobiony, na sklep. IDA tworzy difa ze wszystkich zmian których dokonałeś w tej `bazie danych` IDA. (pliku .idb)

 

PS.

Kiedy klikniemy na białą flagę, potwory aktualnie nas atakujące zaprzestają pościgu. Dodatkowo stajemy się niewidoczni dla innych graczy na czas 3 s.

 

5s :D


 

Opublikowano

Ludzie, dify to nie tylko zmiana id z czegoś na coś. Poczuj się wyżej i zacznij robić coś pokroju np: przekierowanie funkcji zmiany bonusu item->npc ;)

1351279892-U721655.jpg
Opublikowano

nismo , od czegoś trzeba zacząć wreście a nie czekać tylko na gotowe i w dodatku krytykować

że słabe(mimo że słabe jest :P ) ale jak powie ci to taki pro endymionek czy adrian to wiesz..

a jak random ? ;x to chu j krew zalewa :D

4funmt2.pl

Opublikowano

nismo , od czegoś trzeba zacząć wreście a nie czekać tylko na gotowe i w dodatku krytykować

że słabe(mimo że słabe jest :P ) ale jak powie ci to taki pro endymionek czy adrian to wiesz..

a jak random ? ;x to chu j krew zalewa :D

No trzeba, nie od razu Tiverię zbudowano.

 

jak już wspomniałem, zaczynają się schody ;)

a nie raczej item > quest?

Przekierowanie wykorzystania zmianek przez użycie na NPC, cała filozofia :)

1351279892-U721655.jpg
Opublikowano

a nie raczej zmiana wywołania funkcji (w jakiejś questowej) na funkcję ChangeAttribute i potem użycie w queście?

No to najprościej przekierowanie funkcji ww. i wywołanie jej na NPC.

1351279892-U721655.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...