Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Pytanie dotyczace Dedyka - Znasz sie na tym ? Wejdz prosze !


MamSerwerMC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema ! Posiadam serwer dedykowany o to jego parametry:


  • [list]
    [*]AMD Athlon? II Quad-Core
    [*]16 GB DDR3-RAM
    [*]2x 1,500 GB SATA II-HDD
    [*]Lacze 100mb
    


Postawilem na nim strone oraz serwer minecraft, mysql i to wszystko. Wiec tak problem polega na tym, ze na serwerze jak jest 30 graczy to strasznie laguje ;/ Pluginy sa dobrze dobrane bo znam sie na tym, jest plugin no lagg itp.

Inne serwery maja mniejsze parametry i nie ma lagow, pomoze ktos ? Jezeli nawet popelnilem maly blad, np. zainstalowalem jave 7 to piszcie, bo moglem gdzies popelnic prosty blad, ze sa lagi, a nwet nie zdaje sobie z niego sprawy ;-)

Jak macie uwagi to piszcie !

Opublikowano

Pluginow jest 25, ale wszystkie potrzebne ;/ Moze musze bukkita z mysql polaczyc ? Bo np. zrobilem / wygenerowalem nowa mapke super flat i tam nie bylo lagow, ale juz na mapie world, ktora jest ograniczona do 3,5 kratek i wazy ok. 1 GB to jest przeciazona ?

Opublikowano

Soory, za post pod postem, ale pisze z telefonu i tu dziwnie sie edytuje.

Jeszcze jedno:

 

Czy MySQL, Strona, Forum - moga zamulac dedyka ? Moze wykupie jakis serwer odzielny maly na strone, mysql i forum, a minecraft bedzie sam stal na dedyku ?

Opublikowano

Soory, za post pod postem, ale pisze z telefonu i tu dziwnie sie edytuje.

Jeszcze jedno:

 

Czy MySQL, Strona, Forum - moga zamulac dedyka ? Moze wykupie jakis serwer odzielny maly na strone, mysql i forum, a minecraft bedzie sam stal na dedyku ?

Ta. Wykup jakis hosting. Niech serwer sam stoi.

asaprocky_gif-1422823049.gif
XDDD

banner1.png
| PostWriter | ExKidMod Mc | exKidMod CoD | exAdministrator CoD4 Mpcforum | ExMentor |
 

Opublikowano

Po pierwsze

Napisz jakie masz dokładnie pluginy

Nolagg to jest za przeproszeniem gowno..

|Jaka serwerownia Kimsufi hetzner lub inne ?

//sygnatura niezgodna z regulaminem

Opublikowano

Podaj listę pluginów jaka posiadasz na serwerze, masz przydzielone dokładną taką ilość RAM pod serwer?

Jak dla mnie - NoLagg bardziej obciąża serwer niż go optymalizuje. Polecam /stoplag z WorldGuard.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...