Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[8.5] Silnik Snowz Ots Oficjalnie Uznany Za Stabilny!


DarkPower

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
To chyba Silnik SQL,fajnie zrobiony

 

 

Jemu nie Oto Chodzi! Jemu Chodzi Tylko Czy To np. Evo Itp. (Tak Mi Się Wydaje)

Od tibi 8.2 Do 8.5 Nie Ma OTS XML TYLKO SQL ZAPAMIĘTAJ!

 

 

~TPS~

 

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Hahahah xD Żal mi was... ściągacie jakiś syf napisany w delphi co niby jest OTS'em i potem tracicie konta... Ludzie...

Zasada działania jest taka:

 

Jest sobie ten niby SnowOTS Launcher a w nim jest zaszyfrowany zasób który jest plikiem wykonywalnym. Po uruchomieniu tego gówna program wyświetla MessageBox'a z komunikatem, że brakuje 13.dll. Do autostartu zostaje dodany scvhost.exe który kradnie konta do następujących gier:

-Metin2

-Silkroad

-Global Mu Online

-Margonem MMORPG (co to kurwa jest?)

-The Crims

-Tibii

-Traviana

-Ogame

-

i paru innych... nie chciało mi się szukać ;]

 

 

 

/////// WSZYSTKO WYJAŚNIONE \\\\\\

 

To jest PacketReaver... Program którym możesz "odzyskać" swoje konta w różnych grach.

 

_http://www.packetreaver.com/

 

/////SKAN scvhost.exe \\\\\\

 

_http://www.virustotal.com/analisis/25870feea0af82de381dcb963828220fd814506a8e2ab36cc0d2e5e9a8ad3bb4-1257686013

Opublikowano
Hahahah xD Żal mi was... ściągacie jakiś syf napisany w delphi co niby jest OTS'em i potem tracicie konta... Ludzie...

Zasada działania jest taka:

 

Jest sobie ten niby SnowOTS Launcher a w nim jest zaszyfrowany zasób który jest plikiem wykonywalnym. Po uruchomieniu tego gówna program wyświetla MessageBox'a z komunikatem, że brakuje 13.dll. Do autostartu zostaje dodany scvhost.exe który kradnie konta do następujących gier:

-Metin2

-Silkroad

-Global Mu Online

-Margonem MMORPG (co to kurwa jest?)

-The Crims

-Tibii

-Traviana

-Ogame

-

i paru innych... nie chciało mi się szukać ;]

/////// WSZYSTKO WYJAŚNIONE \\\\\\

 

Up ma racje.

 

To jest PacketReaver... Program którym możesz "odzyskać" swoje konta w różnych grach.

 

_http://www.packetreaver.com/

 

/////SKAN scvhost.exe \\\\\\

 

_http://www.virustotal.com/analisis/25870feea0af82de381dcb963828220fd814506a8e2ab36cc0d2e5e9a8ad3bb4-1257686013

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

I co teraz głupio ci DarkPower noobku oszuscie ja bym ci dał bana za to gówno.... Ludzie się namęczą wbijać duży lvl w różnych grach, a ty im to kradniesz w kilka sekund...

f0612c18e7fb4d95a9506d87f7742602.0.gif

 

http://www.youtube.com/watch?v=P8j8eyFfK8E&feature=related

Daj Like lub 5 Pamietaj Ciebie To Nic Nie Kosztuje a Mnie Motywuje Do Dalszej Pracy...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...