Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Pójdzie mi na stałych 30 FPs na moim lapku?


AHC1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema chciałbym nagrywać :) Moje pytania są takowe:

 

 

Czy pójdzie mi minecraft na nagrywaniu przy stałym 30 fps?

mój sprzęt:

 

Windows 7 Home Premium

 

Procesor: Intel? Pentium? Dual CPU T2330 @ 1.60 GHz (2 CPUs), ~1.6GHz

Pamięć: 2048MB Ramu

Karta Graficzna: ATI Mobility Radeon HD 2600

Ekran: 1280 x 800 ( 32 bit) (60Hz)

 

 

Używam Do tego Ghboosta... i oczywiście Optifine.

 

 

Moje prośby i pytania:

 

1. Proszę o screeny z gry jak ustawiacie na podobny jak mój laptop całe ustawienia optifine.. w filmikach nie chce patrzeć bo maja 2 razy lepsze...

2. Wyciagne stale 30 fps?

3. Gdy gram mc mi zuzywa tylko 150 mb.. jakbym dal np 1,5gb zwiekszylo by fpsy?? i jak zwiekszyc pozatym te zuzywanie w mc mb...

Pamiętaj, zawsze liczę na:

 

 

 

"+"

Opublikowano

Bardzo słaby laptop, ile masz obecnie fps bez nagrywania?

 

Co do trzeciego pytania, masz tutaj:

http://www.mpcforum.pl/topic/664396-jak-przydzielic-wiecej-ramu-do-mc-na-non-premium/

 

Jednak FPS nie zależą tylko od pamięci RAM, masz bardzo słabiutką kartę graficzna oraz procesor. :(

Jeżeli chciałbyś wyciągnąć te 30 fps z nagrywaniem, to na pewno nie fraps tylko bandicam, oraz wszystkie ustawienia graficzne na najmniejsze, wyłączenie animacji, dodatkowo texturepack 8x8.

Opublikowano

@Up od 20 do 25.. wiec 30 stale jakos da rade moze dacie ssy z ustawieniami jakiegos game boostera i optifine ? likaj dam

Pamiętaj, zawsze liczę na:

 

 

 

"+"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...