Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dedyk Wl 24/7 no-premium YorickCraft (server typu kwadratowa masakra)


destruktor15

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Imię: Dawid

Wiek: 15

Skype: Tak

GG: 43329148

Dlaczego mamy cie wybrać: Lubię serwery tego typu, chciałbym w końcu pograć na tym typie, poznać nowe znajomości

;)

Coś o sobie: Lubię grać w CS 1.6, minecraft itp. Gram w piłkę nożną (bramkarz), gram również w siatkówkę

:) lubię chaos i strach :)

Opublikowano

Imię: Aleksandra ( Ola )

:)

Wiek: 13 :P

Skype: Oczywiście ( kto by nie miał

xD )

gg: 39110293

Dlaczego mamy cie wybrać: Hmm jestem ogarnięta , przyjacielska a zarówno szalona

:D

Coś o sobie: Lubię zwierzaki chłopaków

<3 uwielbiam słuchać Dubstep'u xD . N oto chyba tyle wybierzcie mnie :rolleyes:

Opublikowano

Imię:Kamil

 

Wiek:16

 

Skype:Tak

 

GG:Nie posiadam

 

Dlaczego mamy cię wybrać:Lubię poznawac nowych ludzi i z nimi współpracować

 

Coś o sobie: Jestem ogrnietym i miłym graczem i oczywiście uwielbiam Minecrafta i nie tylko

;)

Opublikowano

Imie: Patryk

Wiek: 14

Skype:Tak

gg: 28434852

Dlaczego mamy cie wybrać: Ponieważ server wygląda na zajebisty i chętnie zagrałby sobie na tego typu serverze

:D

Coś o sobie: Jestem Patryk mam 14 lat lubię grać w cs'a 1.6 i w minecrafta, piłkę nożną i biegi długo dystansowe.

 

 

Start o 18.00

Opublikowano

Wzór podania :

 

Imie: Konrad

Wiek: 14

Skype:Tak /Nie

GG: 39134132

Dlaczego mamy cie wybrać:Chciałbym zagrać na tego typu serwerze .

Coś o sobie : Jestem spokojną osobą , lubię grać w piłkę nożną ;D .

66094091951500607038.png
Opublikowano

Imie:Nikodem

Wiek:13

Skype:Tak

gg:40575362

Dlaczego mamy cie wybrać:bo lubię tego typu serwery a nie mam za dużo widzów żeby się tam dostać :/

Coś o sobie:lubię robić pułapki :D ale jak tylko zacznie mnie ktoś wkurzać xD

Opublikowano

Imie:Krystian

Wiek:16

Skype:Tak/Nie Tak

gg:Nie mam

Dlaczego mamy cie wybrać: Bo bardzo lubie serwery typu surivival i jestem uczciwy nie kradne nie zabijam bez powodu.

Coś o sobie:Dobrze sie ucze i jestem mlodym grafikiem.

mca.png
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Imie:Kuba nick Kokutstc

Wiek:13

Skype:Tak

gg:12016807

Dlaczego mamy cie wybrać:Chcialbym tu zagrac NIE kradnie nie grifuje !

Coś o sobie:mam poczucie humoru jestem uczciwy i mily !

Opublikowano

Imie: Kuba

Wiek: 14

Skype: Tak

gg: 44594913

Dlaczego mamy cie wybrać: Jestem ogarnięty, miły i chętnie pomagam ludzią nie grifuję ani nie używam chetów

Coś o sobie: Lubię grać w piłkę ,czytać książki oraz grać na komputerzę.

Opublikowano

Imie: Krzysztof ( Krzysiek )

Wiek: 12

Skype:Tak/Nie - Tak!!!

gg: Tak. - 44328985

Dlaczego mamy cie wybrać: Lubię tego typu serwery. Jestem spokojnym i ogarniętym człowiekiem.

Coś o sobie: Tutaj dużo nie napiszę... Lubię grać w piłkę nożną i słucham DubStepu. W Minecrafta gram już około 2 lat. Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie, bo spodobał mi się pomysł o takiej "Kwadratowej Masakrze".

Opublikowano

Imie: Dominik

 

Wiek: 16

 

Skype:Tak/Nie Si

 

gg: Dam na pw

 

Dlaczego mamy cie wybrać: Szukam fajnego serwera tego typu. Już grałem na podobnym serwie ale niestety upadł

 

Coś o sobie: Jestem miły, ogarnięty, normalny ;p

Opublikowano

Imie: Karol

Wiek: 15

Skype:Tak

gg: 8889173

Dlaczego mamy cie wybrać: Mam ochotę zagrać na serwerze z fajnymi ludzi , na którym można zbudować coś bez obawy że ci ktoś coś zniszczy .

Coś o sobie: Jestem miłą osobą z poczuciem humoru , Lubię sobie parę razy w tyg. pograć w piłkę ;d

LM7fs.jpg

Opublikowano

Imie: Mariusz

Wiek: 14

Skype:Tak/Nie: tak, micro wszystko jest, tylko jestem chory i ciągle kaszle. W ostateczności mogę chwilę pogadać

Gg:3752462 ale wole na skype: mg09061998

Dlaczego mamy cie wybrać: Gdyż wole serwery z WL niż takie bez. Dlaczego? dlatego że w razie jakichkolwiek problemów z graczem nie zmieni on IP i może wejść po banie

:)

Coś o sobie: Jestem miły (chyba

^^), ogarnięty(chyba x2) i z chęcią pomogę graczom ;3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...