Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dedyk Wl 24/7 no-premium YorickCraft (server typu kwadratowa masakra)


destruktor15

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pvp=on

moby=on

zwierzęta=on

nether=on

 

 

 

Na servie jest 15 slotów wolnych. Aby zagrać na servie wymagane jest skype , mikro

 

 

Wzór podania :

 

Imie:

Wiek:

Skype:Tak/Nie

gg:

Dlaczego mamy cie wybrać:

Coś o sobie:

 

 

Start o 18.00

Opublikowano

Imie:Piotrek

Wiek:15

Skype:Tak

gg:20428690

Dlaczego mamy cie wybrać:Nie szukam z nikim zwady jestem uszcziwy i nie kradne :}

Coś o sobie:Jestem miły dobrze się uczę nagrywam na youtuba noi i to chyba już

Opublikowano

Imie: Michał

 

Wiek:15

 

Skype:Tak

gg:42516496

 

Dlaczego mamy cie wybrać:Chcę pograć z ludźmi na serwerze w stylu maskary

 

Coś o sobie:Jestem człowiekiem który lubi grać w minecrafta i pomagać na serwerach

Opublikowano

 

Imie: Michał

 

Wiek:15

 

Skype:Tak

 

gg:

 

Dlaczego mamy cie wybrać:Chcę pograć z ludźmi na serwerze w stylu maskary

 

Coś o sobie:Jestem człowiekiem który lubi grać w minecrafta i pomagać na serwerach

 

Brak kontaktu
Opublikowano

Imie:Adrian

 

Wiek:13

 

Skype:Tak/Nie Tak

 

gg:28840238

 

Dlaczego mamy cie wybrać:Dlaczego Ja? Zawsze Chciałem Zagrać z Serwerze w Stylu Masakry i Oczywiście Pomagać innym graczą

 

Coś o sobie:Lubie Grać W Piłke Nożną i Grać w MineCraft'a ;]

sygnalf.jpg

Opublikowano

Imie: Kasia

Wiek: 12

Skype:Tak,posiadam

gg:37749420

Dlaczego mamy cie wybrać: Lubię serwery tego typu,fajnie,że powstaje ich coraz więcej.

Coś o sobie:Jestem osobą miłą oraz pomocną.

Opublikowano

Imie:Miłosz

Wiek:13 latek ;p

Skype:Tak beata.sobiesinska1 pisz tu (mojej siostry;p)

gg:Nie podaje

Dlaczego mamy cie wybrać: Wcale nie musicie mnie wybierac lecz wprowadze mila atmosfere

:)

Coś o sobie: Zwykly 13 letni , bezrobotny no-lif

Opublikowano

Imie:Miłosz

 

Wiek:13 latek ;p

 

Skype:Tak beata.sobiesinska1 pisz tu (mojej siostry;p)

 

gg:Nie podaje

 

Dlaczego mamy cie wybrać: Wcale nie musicie mnie wybierac lecz wprowadze mila atmosfere

:)

 

Coś o sobie: Zwykly 13 letni , bezrobotny no-lif

 

Podaj gg nie mam jak do ciebie napisac

Opublikowano

Imie:Kacper

Wiek:13

Skype:Tak

gg:43437248

Dlaczego mamy cie wybrać: Chciałbym pograć z osobami które umieją sie zachować

Coś o sobie: Lubię siatkówke

Pomogłem ?
Zostaw
+ ;) Pozdrawiam !


Uczeń
Opublikowano

Imie: Piotr

Wiek: 15

Skype:Tak

gg: Nie uzywam

Dlaczego mamy cie wybrać: Server w tym stylu wydaje mi się ciekawy i chciałbym sprawdzić jak się będzie grało

Coś o sobie: morduje niewinnych graczy :D ale oszczędzam początkujących

Opublikowano

Imie:Mikołaj

 

Wiek:13

 

Skype:Tak

 

gg:37486623

 

Dlaczego mamy cie wybrać:Jestem bardzo ogarnietym człowiekiem i lubię pograć na takiego typu serwerach.

 

Coś o sobie:Jestem Mikołaj zaczynam przygode z YouTube (może coś u was nakręce przy pozwoleniu H@ oczywiscie)

mikolaj1222.png
Opublikowano

Imię : Przemek

Wiek :14 lat

Skype : Oczywiście że tak

GG : 34913332

Dlaczego mamy Cię wybrać : Jestem koleżeński,ogarnięty i nie szukam na żadnych serwerach żadnej zadymy =D

Cos o sobie : Mój nick w grze to RafiMine , w MC gram juz od wersji 1.2_02 . Lubie grać na takich serwerach .

PS . Mam nadzieje że mnie przyjmiecie ; >

Opublikowano

Imie:Marek

Wiek:16

Skype:Tak

gg:11255769

Dlaczego mamy cie wybrać:Dlatego iż łatwo idzie się ze mną dogadać jestem miły spokojny i ogarnięty

Coś o sobie:Jestem Trollem:P, Staram się bawić w grze, pomagać w miarę swoich możliwości, nie jestem no lifem lecz często gram w Mc.

Pomogłem? Daj Plusika to pomaga.

 

eJwLTq2o9ElMqVTQVQguSE3OSszJLC5JVMhPUfDNzEt1LkpMK1FP5PINcE7LLyrN1SvIASqEy3D5JuZl5mdzgQSSwQLORampBalFxVxGpqZwbAAA7Z0gpg~~.png

 

logo.png

Opublikowano

Imie:Adrian

Wiek:15

Skype: Posiadam

GG; 28631947

Dlaczego ja?: Bez problemu mozna ze mna dojsc do porozumienia. Wprowadam mila atmosfere

O sobie: Gram w siatkowke intereesuje sie NBA. Jestem normalnym "gimbusem" ktory spedza wiekszosc czasu ze znajomymi.

Opublikowano

Imie: Krzysztof

Wiek:14

Skype: Posiadam lecz nie mam micro ale moge sluchac

GG; 24243421

Dlaczego ja?: W sumie nie wiem .. ;)

O sobie Jezdem Puzdy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...