Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ][Dedyk][Wielki konkurs]MxGame - Real Game[Non-premium]


kurcus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fuck

O to się nie martw, serwer nie tylko tu jest promowany. Poza tym mamy wielu graczy z poprzedniego serwera, którzy wyczekują na start!

a ile ?

mozna wiedziec ?

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No myślę że tych co tutaj piszą (i odświeżają temat jednocześnie ) zostaną nagrodzeni na servie a i jak poszukujecie kogoś do budowy to piszcie :P mogę pomóc :P

 

Jeszcze 2 dni (nie licząc dzisiejszego) tylko 2 dni aż 2 dni :P

Opublikowano

<p>

Fuck

 

a ile ?

mozna wiedziec ?

Dokładnie sam nie wiem, ale trochę ich jest.

 

No myślę że tych co tutaj piszą (i odświeżają temat jednocześnie ) zostaną nagrodzeni na servie a i jak poszukujecie kogoś do budowy to piszcie :P mogę pomóc :P

Zastanowie sie :) :). Niestety nie szukamy osób

Opublikowano

To już dziś o godz. 18! Wielki start z nagrodami!!!

 

Przypominam IP: 91.204.162.131:38592

 

Informacje na temat nagród i event'u znajdziecie bezpośredni na serwerze, po starcie.

 

//ref co 24h

Opublikowano

Pewnie nie tylko ja się nie mogę doczekać dzisiejszego startu.

Z pewnością wejdę i mam nadzieje że się nie zawiodę.

Myślę że to nie będzie tylko serwer FB.

No to czekamy na start. :D

1367996595-U582588.png

Opublikowano

A strona servera jest ? Aaa jeszcze 6h i 42min

Adres poszedł na PW.

 

 

A texture pack serverowy jest ?

Jak na razie nie ma texture packa.

Opublikowano

A będzie plugin na jeżdżące wagony??

Mieliśmy go dodać ale zrezygnowaliśmy, powodu ilości błędów jakie generuje. Jednak w przyszłości jak go poprawimy, myślę że zawita na naszym serwerze.

Opublikowano

Hmm kurcus a (wiem wiem mody są na surwival a bynajmniej mi ktoś tak powiedział) dodacie modyfikacje do gry nie wiem np. moda CCTV jeśli dobrze pamiętam

dodaje kamery np. ktoś ma swoją firmę i ma monitoring albo moda co dodaje pojazdy i blokadę na crafting np. tylko mechanik może craftowac pojazdy

wiem wiem większość nielubi modów w mc ale one dodają realizmu do gry a texture pack to polecam LB PHOTO REALISM

 

P.S. moglibyście mieć te mody i mo creatures a wtedy zoo ze zwierzętami tak tylko daje pomysł (kurcus fajne forum i stronkę macie )

Opublikowano

Przepraszamy, robiliśmy ostatnie testy i znaleźliśmy błąd!

Aktualnie go naprawiamy!

Nie wiadomo kiedy uda sie go wyeliminować.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...