Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM] "Błąd podczas łączenia się z serwerem..." - SF by Marco


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szczała!

 

Mam pewien problem.

Otóż, posługiwałem się

poradnikiem i wszystko robiłem według niego (SF by Marco).

Jedyne z czym miałem problem, to z przerobieniem root na własne IP. W tym celu poprosiłem o pomoc użytkownika .FeNix (za co mu bardzo dziękuję). Otrzymałem przerobione rooty na IP z końcówką "100".

Następnie podmieniłem je w folderze pack z poprzednimi.

Maszyna nie wypluwała żadnych błędów; pokazał się napis mówiący, że CH1 jest już aktywne. Uruchomiłem clienta i pierwsze, co rzuciło mi się w oczy, był status: "CH1 offline". Po próbie wpisania passów wyskakuje komunikat "Błąd podczas łączenia z serwerem...". Nie wiem, w czym leży błąd.

 

Byłbym wdzięczny, jeżeli ktoś umiałby mi pomóc.

 

Waszka :)

sygnabf.png

Opublikowano

Porty mam odpalone.

Co do tego serverinfo.py - nic takiego nie otrzymałem od .FeNix`a. Otrzymałem tylko i wyłącznie dwa pliki root.

 

Jeżeli ktoś miałby chwilę to podaję IP i nazwę serwera

 

IP: 5.205.239.203

Name: WaszkaTestMT2

sygnabf.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...