Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MINEPHOENIX,NAJLEPSZY SERWER OD DZIŚ.! [24/7]******[survival]******[frakcje]*****[PVP-ON]


Emed

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

G.png

 

IP: minephoenix.csrv.pl (poczekaj bo sie troche ładuje ale serwer bez lagów.!)

 

Nazwa serwera: MINEPHOENIX

IP serwera: minephoenix.csrv.pl

Strona serwera :

 

 

P.png

Rodzaj Serwera: surv/rgp/fb

 

PvP: ON (na działkach off, wszędzie indziej ON :D )

 

Potwory: Tak

 

Zwierzeta: Tak

 

Sloty: 40

 

Biala Lista: OFF

 

Nether: Tak

 

Załoga: Misiek ,Topornik ,Emlio

 

 

 

 

D.png

- Eventy (labirynt , wyścigi)

-Ogarnięta Administracja

-Możliwość kupna Vip

-Pierwsza działka za darmo

I wiele różnych fajnych atrakcji... Zapraszamy.!

Opublikowano

Fajny serwer lubię połączenia survivalu i FB Miła administracja W skali od 1 do 10 dam 8 Polecam osobą które lubią budować i powalczyć .

 

DNO 0/10

Niby czemu ?

Ile ty grasz aby to stwierdzić. Powiec czemu dno .

gta5in2014631x381.jpg
Opublikowano

@LubieGraMxD, jemu chyba XRay wykryli na serwie i się wkurzył :D

Serwer świetny, fajna administracja (dzisiaj na przykład pomagałem przy budowie nowego spawnu Emilowi), fajnie się można bawić

Ekonomia świetna ;)

Żebyście jeszcze dodali działki większe do kupienia, to by było cudownie :D

 

Zapraszam na serwer :D

 

/edit: Lagów nie ma, potwierdzam :P

846331404756772371599.jpeg
Opublikowano

serwer ogarnięty z adminami spoko się gada a i taka mala uwaga:

 

nie piszcie nagłówków typu: NAJLEPSZY W POLSCIE, najbardziej pro elo ultra homo sexualistycznie pro najlepszy w polscie bo to gówno prawda.

graphic.png

Opublikowano

Slabizna.

Zwykly surv + frakcje.

A spawn mało rozbudowany...

 

Taki spawn wystarczy niż miał by być wielki i się w nim gubić...:)

Opublikowano

Slabizna.

Zwykly surv + frakcje.

A spawn mało rozbudowany...

Spawn Jest OK po 5 minutach znasz cały regulamin w 1 palcu

gta5in2014631x381.jpg
Opublikowano

Taki survival ze szkoda słow, SKLEP, TNT NIE DZIALA, CREEPERY NIE WYBUCHAJA, LWC DZIALA, X RAY DZIALA, KLONOWANIE ITEMOW DZIALA, nie polecam nikomu !!!!

\

1.to nie tylko survival

2.Tnt będzie wybuchać admin mówił

3.Sklepy są po to aby zarabiać na gildie i większe działki

Używaliście x-ray to sami popsuliście se zabawę i nie tylko bo mieliście jeszcze kilka innych hacków. Ja polecam serwer Pewnie będzie jeszcze z 3 hejty bo grali razem na x ray

gta5in2014631x381.jpg
Opublikowano

Dobry server.Brak lagów.Vipy,rangi.Regulamin też ok,ale mało osób czyta i problemy się robią...Anty x rey był,lecz Admin nie dawał bana czekał chyba aż serv się "Rozkręci"(Więcej osób)Ale teraz poleciały...I inny x rey jest i hackery banowane są...Podobno ma być mcmmo to pasuje do factionu.

Opublikowano

Taki survival ze szkoda słow, SKLEP, TNT NIE DZIALA, CREEPERY NIE WYBUCHAJA, LWC DZIALA, X RAY DZIALA, KLONOWANIE ITEMOW DZIALA, nie polecam nikomu !!!!

 

A tak to ci się podobał itp tylko bana za x reya dostałeś to piszesz teraz innego no ale po poście widać że latałeś jednak z x reyem pisząc że xrey działa

 

Dobry server.Brak lagów.Vipy,rangi.Regulamin też ok,ale mało osób czyta i problemy się robią...Anty x rey był,lecz Admin nie dawał bana czekał chyba aż serv się "Rozkręci"(Więcej osób)Ale teraz poleciały...I inny x rey jest i hackery banowane są...Podobno ma być mcmmo to pasuje do factionu.

 

No masakra jest z tymi hackerami speedhacki itp są ;/ tzn były hehe

Opublikowano

w planach sa wieksze dzialki w miescie do tego cuby poza miastem oraz kilka ciekawych eventow do ktorych beda potrzebni gracze do budowy ale wszystko po kolei zapraszam na forum serwa wlaczamy nabor na pomoc przy budowie eventu gracze przynajmniej z 7 dniowym stazem na serwie

www.minephoenix.fora.pl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...