Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] DarkOrbit - Rosół Terror #1 [27 lf4, full havoc, No boosters]


Rosół376

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

DarkOrbit - Rosół Terror #1 [27 lf4, full havoc, No boosters]

 

Zapraszam do komentowania i dawać subów pliska :D Następny filmik będzie lepszy ;p

Opublikowano

Trochę krótki i ta muza, za którą nie przepadam...

Następnym razem schowaj drony i pokaż jakieś akcje PvP, bo tu bijesz prawie tylko bociarzy na OS'ie :P.

Ale podsumowując nie jest źle.

dwDSnZq.png

 

by @Miyoshi

Opublikowano

Trochę krótki i ta muza, za którą nie przepadam...

Następnym razem schowaj drony i pokaż jakieś akcje PvP, bo tu bijesz prawie tylko bociarzy na OS'ie :P.

Ale podsumowując nie jest źle.

Muza troche lipna, ale nie miałem pomysłu.. A co do dronów to nie zauwazyłem jak latałem bo zmienisz byle gówno w ustawieniach i ci wyskakują .. Taka zbugowana gra

A jeśli chodzi o boty to biłem je bo na pl2 nie ma co innego bić na bitewnych pusto :/

Opublikowano

Dobre, co wy macie do tej muzyki? Ale dobra na przyszlosc wez ta

. Dam ci suba jak bedziesz taki terror robil designem z kronosa :rolleyes: .

e84026c7f5e6bcf5e94591e.png

Opublikowano

Dobre, co wy macie do tej muzyki? Ale dobra na przyszlosc wez ta

. Dam ci suba jak bedziesz taki terror robil designem z kronosa :rolleyes: .

No to będziesz musiał poczekać :D Bo kronosa to niewiem kiedy zrobie narazie to chce zeusa i 9 lf4 wyciągnąć :X

PS. Bez kitu dam taką nute i zobaczymy wtedy haha :D Nie no niewiem o co wam z nutą chodzi mi się podoba ale każdy ma inny gust dlatego prosze o propozycje To postaram się to wykorzystać! Aa i obserwujcie mój profil bo w sobote po mhh nagrać chciałem coś lepszego z wylotu mojego klanu :) Myśle że tamten filmik bardziej przypadnie wam do gustu ;P

Opublikowano

up nastepnym razem coś daj w stylu. np mans zermellowa muzyke dann'ego lub drive by train i bedzie Git

PS: chowaj drony, nie lej botów lej coś co bije :D

Posiadam free PBDO_Bota, chcesz pisz na pw.

Oferuję forum klanowe do darkorbit, chcesz? PW

Zawszę liczę na lajka, ciebie to nie kosztuje, a mi to daje chwałę

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Film badziew. Co chciałeś nim udowodnić? Że potrafisz bić programiki? Jak nagrywasz jakiś filmik to pokazuj akcje PVP. Zaraz pewnie poleci na mnie hejt że skrytykowałem super hiper mega filmik i że jestem pojebany ale co tam.

reklama

Opublikowano

Bicie botów - - - - - - - -

Ładniejsza akcja była by jakbyś uber kristallona ubił.

 

 

 

Ps.

 

Po co wykopywać coś z poprzedniego roku?

 

Chcesz 1 tys. wyświetleń nakręć coś dobrego, z takim wyposażeniem to filmiki tego typu są ŻAŁOSNE.

Opublikowano

Widze serveer pl2 :)

 

 

A jakos nigdy cie nie widziałem a gram całkiem juz długo gdzies z 2 lata :P

 

Klanik tez chyba nowy

 

#Topic ... no całkiem dobrze bijesz

 

Nawet spoko filmik , moze byc :)

Opublikowano

Widze serveer pl2 :)

 

 

A jakos nigdy cie nie widziałem a gram całkiem juz długo gdzies z 2 lata :P

 

Klanik tez chyba nowy

 

#Topic ... no całkiem dobrze bijesz

 

Nawet spoko filmik , moze byc :)

 

Jak możesz go widzieć jak każdy jedzie na botach więc raczej go nie spotkasz ;)

Opublikowano

Jak możesz go widzieć jak każdy jedzie na botach więc raczej go nie spotkasz ;)

 

 

Spotakm spotkam :)

 

Ja tez na bocie jade i nic :)

 

A czasem sobie np: 1 lub 2 dni przed mhh .. sobie wyboce ze 75k uri i to juz lece na botki ;p po padac

Opublikowano

Spotakm spotkam :)

 

Ja tez na bocie jade i nic :)

 

A czasem sobie np: 1 lub 2 dni przed mhh .. sobie wyboce ze 75k uri i to juz lece na botki ;p po padac

 

Może i go ubijesz jak będzie śmigał na x/2 na bocie ;)

Opublikowano

Po co zaznaczasz na czerwono? Przecież dobrze napisał.

 

@Topic

Według mnie na polskich serwerach praktycznie wszyscy bocą i ciężko nagrać jakiś po żądny filmik, co nie zmienia faktu że nie ma sensu wstawiać takiego czegoś bo co to za sztuka ubić programik.

reklama

Opublikowano

Po co zaznaczasz na czerwono? Przecież dobrze napisał.

 

@Topic

Według mnie na polskich serwerach praktycznie wszyscy bocą i ciężko nagrać jakiś po żądny filmik, co nie zmienia faktu że nie ma sensu wstawiać takiego czegoś bo co to za sztuka ubić programik.

 

Bo edytował .. a miał "morze" -.-

 

Gimbie

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

9/10

Ten jeden punkt odjąłem za to że cały czas jedna mapa. Daj szybsze tempo , bo bijesz samych bot-user'ów

0fc5fb0fb2710.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...