Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Kwadratowa masakra][No-premium][Dla malych Youtuberow]Ognista dolina


Zaxer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie Ogarniam połowy ludzi tutaj. :x Wyraźnie napisał że przyjmuje od 50 widzów na yt .. a połowa ma po 20 -.-

 

No Pain No Gain.!

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A.png

Nazwa serwera: Ognista Dolina

 

IP serwera: 176.31.100.80:25596

 

B.png

Rodzaj Serwera: Hardcore

 

PvP: Nie

Potwory: Tak

Zwierzeta: Tak

Premium: Nie

Sloty:Do ustalenia

 

Biala Lista: Tak

Nether: Tak

Pluginy: LifeMC Podstawowe

Załoga: Ja

 

C.png

Serwer jest postawiony na podstawie serwera Kwadratowa Masakra Skkf.

Serwer jest przeznaczony dla osób które znam i dla mniejszych kanałów youtube które nie moga dostać się jeszcze na kwadratową masakrę.

Dzięki nam się wybiją ponieważ przy wspólnym nagrywaniu każdy poleca każdego:)

Aby dołączyć do kwadratowej masakry wystarczy napsisać tutaj podane według tego wzoru:

Nick Minecraft:

Nazwa konta youtube:

Liczba Widzów:

Wymagania są małe bo tylko ok 100 widzów, są wyjątki np 80 ale te osoby muszę mieć naprawdę dobre materiały i startować.

Oczywiście jeśli macie powiedzmy 98 widzów piszcie bo 2 widzów to nie jest za duża róznica ale nie jak macie 10...

 

gen.png

Opublikowano

Serwer OFF z powodu braku graczy ale wszyscy co chcą nadal grać(pisać maszynę mam)

Twoja reklama tutaj - Pisz na pw xD

Opublikowano

I tak wam nie polecam ;] Administrator to WIELKI nie ogar... Za to, że nie chciałem nagrywać, nakręciłem film o tym co on do mnie napisał, zrobił fotomontaż i tak mu to nie wyszło - Miał mnóstwo łapek w dół pod tym. Botuje sobie na YouTube wyświetlenia i widzów

10 postów

(...)

250 postów

500 postów

1000 postów! - SPAMER!

:D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...