Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk] school of Survial+RPG+FRAKCJE+ZERO LAGÓW! Pomóz sie nam rozkrecic !


marcinqk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chcesz zasmakować prawdziwej gry? Chcesz poczuć smak pixelowej wojny? Czytaj dalej, a dowiesz się nieco więcej o jednym z najbardziej odwiedzanych i najbardziej popularnych serwerach Minecraft!

 

Serwer ten został stworzony całkiem niedawno, ! Nosi on nazwę "School of survival" - nie jest to wielce oryginalna nazwa, ale zostanie ona zapamiętana przez jeszcze długi, długi okres czasu! Przekonaliśmy Cię? A może jednak nie? Tak czy siak, czytaj dalej!

 

Typ serwera to lubiany przez niewielu Survival, jak i RPG. Każdy gracz ma tam możliwość założenia własnej frakcji, dzięki czemu może zabezpieczyć teren własnej frakcji i wybudować na Nim przykładowo dom, bazę, miasto i tym podobne.

 

Dodatkowo, by poszerzyć nieco reklamę i pomóc nowym graczom dodam kilka przydatnych komend i ich krótki opis, by każdy gracz wiedział co zrobić, jak, gdzie i kiedy - i w sumie po co.

 

 

/f create NAZWA_FRAKCJI - tworzenie frakcji.

/f desc TEKST - edycja opisu frakcji. (Kiedy ktoś wchodzi na teren frakcji, wyświetlany jest jej opis)

/f leave - odejście z frakcji.

/f join Nazwa_Frakcji - dołączenie do frakcji.

/f invite NICK - zaproszenie użytkownika do frakcji.

/f kick NICK - wyrzucenie danego gracza z gildii.

/f title NICK TYTUŁ - ustawienie komuś tytułu w frakcji.

/f c f - czat frakcyjny.

/f c p - czat publiczny. (Domyślny czat)

/f c a - czat sojuszu. (Widzą go frakcje, które są w sojuszu ze sobą)

/f claim - zajęcie terenu dla frakcji.* UWAGA: Tereny są wyznaczane automatycznie przez plugin, gracz tego nie robi.

/f unclaim - usunięcie danego terenu z frakcji (po prostu zostaje ten teren wolny, inni mogą go przejąć)

/f unclaimall - usunięcie wszystkich terenów frakcji.

/f ally Nazwa_Frakcji - wysłanie prośby o sojusz do danej frakcji.

/f neutral Nazwa_Frakcji - wysłanie prośby o pozycję neutralną do danej frakcji. (Domyślnie jest to ustawione)

/f enemy Nazwa_Frakcji - ustawienie innej frakcji jako wrogą. (Nie potrzebna akceptacja drugiej strony)

 

/sethome - ustawienie punktu teleportu.

/home - teleport do ustawionego punktu po wpisaniu komendy /sethome.

 

/msg NICK TREŚĆ - wysłanie prywatnej wiadomości do danego gracza.

 

No cóż, to byłoby na tyle. Nie chciałbym was tutaj niczym zanudzać. Po prostu zapraszam was na ten serwer, polecam! Warto!

 

 

>> 20 slotów i coraz wiecej !

>> Serwer: MineCraft Survial+RPG

 

>> IP: s20.csrv.pl:57108

 

>> Typ serwera: Premium/Nopremium

 

>> PVP: Tak

 

>> Forum: =XXX

>> Administracja: HMsysOF,madzisiaa,D33mon0

 

>> Godziny Uptime: 24/7

 

>> Lokalizacja: Polska

 

 

Zapraszam także na Mumble IP: mumble.csrv.pl port : 37540

Hasła Brak!

 

NIE ZAPOMNIJ NAPISAC OPINI O SERWERZE !!!!!!

 

!!!

 

wbijac !!

Opublikowano

Ta pewnie zero lagów a na wejsciu i przy teleportacji to co baba jaga ?

 

Ps : Opinie dawał Lex :DxD

 

A co do serwera to fajnie bo factions ma wszystkie standardowe komendy takze budujcie sie /f claimujcie i git :D

NAPIERDALAĆ !

 

I jak byscie poszukiwali grafika albo kogoś kto zrobił by wam forum ( polecam najtansze za 3 zl na xaa.pl (proserwer.pl) ) To piszcie do mnie

Kilknij tam po prawej lubie to to ci sie wyświetli że lubisz to ! i dostaniesz 1 pkt

Opublikowano

serv zjebnany na maxa

nie polecam

admin bawi sie

TNT

lawa

podpala

zabija

bez powodu

i sledzi graczy jako mob albo na vanishu i zabija

 

ADMIN MA MAX 10 LAT nie polecam

Opublikowano

Noobska administracja walą na początku na spawnie potami a, potem wyzywaja a, potem kickaja nie polecam serva 1 niech ogarna adminow potem serva -,-

Opublikowano

Noobska administracja walą na początku na spawnie potami a, potem wyzywaja a, potem kickaja nie polecam serva 1 niech ogarna adminow potem serva -,-

?? to byl konrad1999sron [byly admin] ma juz bana :)
Opublikowano

eh... ten post powinien byc usuniety poniewaz daje refa co 1 godzine, sry moze co 2... ja dalem po hm... calej nocy i moj temat zostal usuniety.. więc domagam sie sprawiedliwości Moderatorzy!

http://www.mpcforum.pl/topic/1262762-zostane-gm/

Siemka, zostanę ADMINEM na serwerze metin 2, znam ortografie i ogarniam komendy. Mogę również pomóc przy serwie mt2. Więcej info na PW :)

Opublikowano

serv zjebnany na maxa

nie polecam

admin bawi sie

TNT

lawa

podpala

zabija

bez powodu

i sledzi graczy jako mob albo na vanishu i zabija

 

ADMIN MA MAX 10 LAT nie polecam

?? to byl konrad1999sron [byly admin] ma juz bana :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...