Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Logistic-Craft [40 Slotów][Mody][Industrial][Frakcje][Survival]


LogisticCraft

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Yay Przerwa techniczna to znaczy ze serwer niedlugo ruszy chyba :D

 

w tym momencie jest WL więc to jakiś postęp :D

Czy my napisalismy w tym samym momecie??
Opublikowano

Zaja (specjalnie nie napisałem 's', ale jestem zły) wciąż nie wiem skąd Cię znam xD

 

nie ja napisałem pierwszy :P

Hmmmm niech pomysle :D
Opublikowano

Serwer nie dlugo on-line:)

Nie ktore rzeczy z railcrafta nie byly komp[atybilne na linuxie i trzeba bylo troche zmodyfikofac ta modyfikacje;D

1390144171-U592769.png


Opublikowano

@UP racja:)

Przy okazji cale EE jest pobugowane:)

Sa 3 mapy;)

Spawn ogolny z ktorego mozesz wejsc na inne mapy;) Survaival albo Wojny Gildii

2 rozne tryby, 2 rozne mapy, 2 rozne eq;)

EE by zostalo ale:)

Z pomoca Wariat759 odkrylismy calkiem ciekawy bug z energy condenserem oraz tabletem:)

Mozna zrobic EMC na - :) A pozniej kopiowac ile sie chce:)

 

 

 

tak wiem, że to było wcześniej pisane, ale tylko dopowiem.

 

nie dość, że z energy condenserem można zejść na - to na dodatek można kopiować diaxy zamieniając je przy użyciu philosopher stone na żelazo. 1 stack żelaza w energy condensorze = 12 diaxów (coś koło tego) a w philosopher stone 2 diaxy = 1 stack żelaza XDDD

 

można kopiować i kopiować ... aż się znudzi :P

– Czas wykazać się męstwem!

– No nie ... znowu?

 

image.jpg

Opublikowano

Wszystko CMF;D

Nie dlugo powinien byc juz EE3:)

I wtedy odblokuje Wam wszystkie itemki;)

Poniewaz crafting bedzie ponad 100 razy trudniejszy niz dotychczas:)

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Ja nie wiem, być moze. Kiedy serwer bedzie znowu on?????

Pozdrawiam McraftPhantom12.

 

PS. Dodajcie chociaż Transmutation Table na Spawn kazdej mapy. bo to troche przesada ze zablokowaliscie te itemki

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...