Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Logistic-Craft [40 Slotów][Mody][Industrial][Frakcje][Survival]


LogisticCraft

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@UP racja:)

Przy okazji cale EE jest pobugowane:)

Sa 3 mapy;)

Spawn ogolny z ktorego mozesz wejsc na inne mapy;) Survaival albo Wojny Gildii

2 rozne tryby, 2 rozne mapy, 2 rozne eq;)

EE by zostalo ale:)

Z pomoca Wariat759 odkrylismy calkiem ciekawy bug z energy condenserem oraz tabletem:)

Mozna zrobic EMC na - :) A pozniej kopiowac ile sie chce:)

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Hehe, aby tylko takie bugi... wkładasz do worka black hole band, albo void ringa, otwierasz tablet i w jednym momencie wyrzucasz jakiś item np. solarke i zamykasz tablet, jak masz fuksa i stoi przy tobie jeszcze 1 osoba z voidem albo bandem w worze to z 1 solarki w ten sposób robisz w 5 1 hv solarke a potem cały stack hv, albo np tak z diaxami...

Walnij "Lubie to", to nie boli.

mca.pngczu.

Opublikowano

Wlasnie:)

Jakby EE nie posiadaloby takich bugow to byloby lepiej:)

Moze w nowszych wersjach cos ponaprawiaja. Albo jeszcze bardziej spie****a

Tak samo farmy EMC:) jeden wielki bug:D

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Hmm tylko mnie jedno ciekawi - CO SIĘ DO CHOLERY STAŁO Z BIEDNYM EXILEM?! WYJEBALIŚCIE GO CZY CO?! :(

 

 

I WKOŃCU PORTAL GUN! MR MIAUCZEK WRACA NA SERWER :D

SVip mi się jeszcze nie skończył ;D

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Wlasnie:)

Jakby EE nie posiadaloby takich bugow to byloby lepiej:)

Moze w nowszych wersjach cos ponaprawiaja. Albo jeszcze bardziej spie****a

Tak samo farmy EMC:) jeden wielki bug:D

Na wersje 1.3.2 ma wyjść EE 3, zostanie całkiem przepisane i będzie tak trudne, że szok (zabij 10k endermanów dla 1 philozophera ^^)

Walnij "Lubie to", to nie boli.

mca.pngczu.

Opublikowano

zostałem zbanowany, nawet nie wbiłem na serwer, REASON: yamlconfiguration[path=.root=yamlconfiguration]

 

pozdro...

13301204_12_30.png

 

lubie +

Opublikowano

Dokładnie :P

Launcher jest uszkodzony....

Usuwam .minecraft, instaluje launcher, włączam go i mi samo aktualizuje do 1.3.2 :(

 

 

 

zostałem zbanowany, nawet nie wbiłem na serwer, REASON: yamlconfiguration[path=.root=yamlconfiguration]

 

pozdro...

 

 

To jest błąd configu, w skrócie, nie masz bana, tylko źle zainstalowany .minecraft

76561198044975849.png

Best Member

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...