Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak dać działke w minecraft [Poradnik dla adminów]


MultiVersePl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć wszystkim witam was bardzo serdecznie !

Dzisiaj pokaże wam jak dać działke/cuba w minecraft.

 

UWAGA: Musicie wpierw zabezpieczyć sobie miasto ;>

 

http://www.youtube.com/watch?v=PuCtxvz2i5U&lc=u4mApl6oBM3vNkxcZpWWuYf0u5TsGTdRiZ8XXOUZXoo&feature=inbox

 

 

Ps : Na filmiku macie wszystko opisane ale napisze komendy :)

 

- wpisujesz:

 

//wand

 

- Zaznaczasz siekierką lewym, a następnie prawym przyciskiem myszy po przekątnej dwa rogi miasta.

- Wpisujesz:

//expand <wielkość w górę, polecam 100> <wielkość w dół , polecam 100>

 

- Następnie:

/region define <nazwa cuboida> <kto może na nim budować (wystarczy mieć op'a aby już móc, bez wpisania tutaj>

 

 

A jeżeli chcesz zrobić działkę, którą chcesz przyłączyć do miasta to robisz tak:

/region define <nazwa działki, preferuję działka1> <nazwa_gracza który ma budować>

 

A potem:

/region setparent <nazwa miasta/ dużego cuboida> <nazwa działki/ małego cuboida>

Opublikowano

Wydaję mi się że ten banalny tut już był na mpcforum... Kij z tym.

Każdy admin powinien znać te komendy. Podstawowy pack komend ;)

Mógłbyś dodać ss zamiast filmiku.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...