Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Dot. serwera Vanesia (wbijać Ci którzy grają/grali)


LubieGraMxD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko Wam mam pare pytan co do tego serwera:

1.Skąd wziąść kamienie tęczowe?

2.Gdzie można dość widocznie zarobić:D

 

 

Za sensowną odpowiedź leci limit like i 5atek !! ! ! ! ! !

Opublikowano

1. riper, wiedzma, beran i bossy na mapach od 105lv :)

2. zarobic mozna na teczakach, broniach 75lv, oraz bonowaniu perfekt EQ. (4k i 4x15)

Mozna takze kupowac EQ w IS i sellac za yang ;f

Opublikowano

1.To samo co up ;)

2, Jeżeli chcesz "no life" dla yang to na DT leci nawet dużo sztabek różnych. Kolega 2 dni no-life i miał 4,5kkk + stalki dropił a ja 2 godz na spokojnie po kilka grupek 350kk ;)

Opublikowano

1.To samo co up ;)

2, Jeżeli chcesz "no life" dla yang to na DT leci nawet dużo sztabek różnych. Kolega 2 dni no-life i miał 4,5kkk + stalki dropił a ja 2 godz na spokojnie po kilka grupek 350kk ;)

Ten sposób na zarobek nie ma sensu.

Sciagnij BS. Rob EQ perfekt i sellaj -.-!

Ja czasami tak robie

Ogolnie jak jest OX to warto sprobowac, dzis byl i mam:

zbroja niedzwiedzia

zbroja wilka

szkata ripka

10 TK !!

Przywolanie zjawy

5x blogo zycia

200x malz

200x medal szczescia

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...