Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy będzie działał mi Minecraft?


Morek7772

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Parametry:

 

Płyta Główna : MSI MS-7142

 

Karta Graficzna : GeForce FX-5200

 

RAM : 1GB DDR

 

Procesor : AMD Sempron 2800+ 1.61Ghz (nie podkręcany)

 

Będzie działał mi Minecraft ?

Jeśli ci pomogłem, kliknij na "Lubię to!"

23_logompc.png

Opublikowano

Minimalne wymagania sprzętowe:

 

Procesor CPU: 1.5 GHz wielordzeniowy lub 2.0 GHz jednordzeniowy.

RAM: 1 GB przy Windows XP, 1.5 GB przy Windows 7 32-bit, 2.0 GB przy Windows Vista i Mac OS 4 GB przy Windows 7 64-bit.

Karta graficzna: zintegrowana lub dedykowana karta graficzna, obsługująca technologię OpenGL 1.4 lub nowszą.

HDD: 50 MB wolnego miejsca na dysku twardym.

Oprogramowanie: Java SE Runtime Environment 7 - JRE 7.

 

Wystarczy wpisać frazę "wymagania sprzętowe minecraft" i już masz tego od cholery.

Opublikowano

Do ilu gier ja miałem za małe wymagania... wszystkie działały. Z minecraft'em powinno być to samo. Ściągaj i graj. Ustaw sobie clouds off i render distance normal lub short.

Opublikowano

Powinien chodzić , jak będzie cięło to optifine wgraj i poustawiaj sobie dobrze opcje . ; )

polaczeniej.png

Pomogłem ? Daj lajka . ; )

 

Wiadomości bez koloru są pisane z telefonu. :)

Wiadomości z kolorem z komputera.

Opublikowano

Ustaw sobie smooth lightning na off, grafika fast, render tiny, włącz aawansowane opengl, a jak ściągniesz optifine to wszystkie animacje na off ;)

 

@up

szybszy :D

1351969276-U240495.png


 

Opublikowano

jak co jutro dostane karte jakby co czyli 22.08.2012 i zobaczymy czy pójdzie :P jak nie to trudno :D

 

Sciagne opifine otkurze kompa (tym programem) i cclanerem oraz zdefragmenuje ! i wezme poukrywam ikonki z pulpitu do 1 foldera niektóre zostawie (domyslne) ustawie w systemie (panel sterowania) na wydajność i bedzie okey :D

Jeśli ci pomogłem, kliknij na "Lubię to!"

23_logompc.png

Opublikowano

Nie musisz ukrywać ikonek i nic grzebać w panelu sterowania , ale ccleanerem zawsze dobrze kompa przeskanować raz na jakiś czas . ; p

polaczeniej.png

Pomogłem ? Daj lajka . ; )

 

Wiadomości bez koloru są pisane z telefonu. :)

Wiadomości z kolorem z komputera.

Opublikowano

Masz taki sam procesor jaki miałem przedtem, tyle samo ramu, karta graficzna też prawie identyczna, ja miałem na starym sprzęcie na tiny 120-190fpsów.

na farze już będzie gorzej, mi cięło odrobinę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...