Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

jak zrobić znak specjalny np [?] w nicku w metku : D


knucha09

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka widziałem na niektórych serverach nicki z znakiem ? albo ! ?? ; d wie ktoś jak takie coś sie robi ?? :D będę bardzo wdzięczny :D

Jeśli pomogłem daj +To nic nie kosztuje :D

banner.gif

Opublikowano

Zanim wprowadzono nową czcionkę do Metin2 można było stawiać znaki typu "Ł" po wgraniu czcionki zamiast "Ł" zrobiło się "?" oto cała filozofia.Na serwerze którym gram ( Grymuar ) znajduje się gracz o nicku s?awcioo ;)

mVwTt.png

Opublikowano

Zanim wprowadzono nową czcionkę do Metin2 można było stawiać znaki typu "Ł" po wgraniu czcionki zamiast "Ł" zrobiło się "?" oto cała filozofia.Na serwerze którym gram ( Grymuar ) znajduje się gracz o nicku s?awcioo ;)

a na privach nie idzie takiego czegoś zrobić d; d

Jeśli pomogłem daj +To nic nie kosztuje :D

banner.gif

Opublikowano

Niestety tego ci nie powiem bo sam nie wiem ;)

aha :D czekam dalej : D

Jeśli pomogłem daj +To nic nie kosztuje :D

banner.gif

Opublikowano

da się, ale nie na wszystkich privach. Kiedyś pamiętam założyłem postać na pewnym privie, a w nicku było "Ą". Po kilku dniach zamieniło się w "?" ;)

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Kiedys to sie robilo alt + klawiatura numeryczna lecz to juz nie dziala. Choc sprobowac mozesz

GOOD próbowałem nic z tego :D

Jeśli pomogłem daj +To nic nie kosztuje :D

banner.gif

Opublikowano

Musisz zmienić kodowanie tabelki player w navicacie.

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/551857-tut-polskie-znaki-w-metinie-aczzlneo/

 

 

Pozdrawiam i liczę na like.

Opublikowano

Takie coś już baardzo rzadko występuje na privach.

Jeżeli widzisz takie coś w topce to serwer musi być bardzo stary.

To są po prosty znaki ź,ć,ś itd..

Na serwach ------------------- kaN


Opublikowano

Pliki 2008 i jedynie tam dalo sie robic specjalne znaki typu ®° ¸ » itp itd:)

Teraz juz takiego nicku nie zrobisz:)

Chociaz na PL'u mozesz spotkac postacie z takimi nickami :)

goof2jpg_eqanqpq.jpg

Opublikowano

Takie to już rzadkość na PL ale jeśli chodzi o priv to da się nie raz to przyuważyć

jedyna próba zrobienia to wstawianie polskich znaków typu " Ł Ą Ś Ć ' itp. jak się da oczywiście wtedy ci wyjdzie '?'

innych trików nie ma chyba że navi

2jdf0ab.png     


 

Opublikowano

Można robić taki nick tylko na starych plikach, na nowszych zostało to naprawione.

Możesz również zmienić nick poprzez Navicat'a gdy jesteś adminem ;)

1356721310-U739101.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...