Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nieodpychanie Mobów z Konia by "BUCZEK"


.BUCZEK.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Wszystko git , tylko trzeba zrobić darmowe Premium na speedyshare.com

Działa 100% , polecam , działa na reniferkach , dzkach , lwach itd.

Generalnie Szukam Osoby , Która Potrafi Zrobić Fajną Grafikę Na Sygnaturę , Jak Ktos Może Się Podjąć Tego Zadania To PW ^^ ( Oczywiście Za Darmo - PLN , Jego Nick/Pseudonim Będzie Umieszczony W Grafice - By... )

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Do tego rudego kutasa co wrzucał ten plik : idź się pokręcić w betoniarce ... na następny raz NAPISZ na jakich postaciach to działa a na jakich nie a nie ktoś bez sensu to pobiera.

Opublikowano

Ale macie problem, jak macie speedyshare, i klikacie w link to pisze ze konto premium, zjeżdżacie na dół strony i jest napisane, że można pobrać za pomocą programu, klikacie download, pobiera wam się 100kb instalujecie i pobieracie plik... Problem?

Opublikowano

 

 

 

1308765548-U105386.png

Nieodpychanie Mobów z Konia by "BUCZEK"

1308765487-U105386.png

http://www.speedyshare.com/M8yUK/PC-by-BUCZEK.rar

1308765466-U105386.png

 

 

Brak
1308765590-U105386.png

 

http://www.wrzucajtu.pl/wrz/827f917f2f5284f8e453a4099ec81220150.254.196.253skan.png

1308765578-U105386.png

Brak

1308765441-U105386.png

Nieodpychanie Mobów z KoniaDziała w 100% na 99% serwerach prywatnychMiłego Czitowania <img src='http://www.mpcforum.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/tongue.png' class='bbc_emoticon' alt=':P' />

 

 

1284282093-U138092.png

 

1308765779-U105386.png

 

 

 

 

czemu to jest płatne ? http://www.speedyshare.com/M8yUK/PC-by-BUCZEK.rar nie czaje w ogole tego ...

Opublikowano

Działa wyśmienicie, ale na tych nowszych serwerach były problemy ... zrobił byś aktualizacje .

Dzięki z góry ... Za like ; )


1377861838-U1005955.png

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

@UP, na chwilę obecną na PL nic nie działa, 2UP nie będzie zadnego uptade, bo i Buczek nie umie, i nie ma jak zrobić bo po prostu serwery mają zabezpieczenia przed tym. Era Waithacków chyba powoli mija...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...