Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Masz Problem z Tworzeniem Serwerów Prywatnych? Pisz Tutaj


Zumaari™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Ostatnio trochę przybyło problemów z tworzeniem serwerów.Aby ograniczyć tochę liczbę tworzenia nowych tematów z tym związanych postanowiłem stworzyć

ten temat.

Będziemy na nim pisali swoje problemy z tworzeniem serwerów prywatnych i edycją klienta.

Aby poprosić o pomoc będziemy się stosowali tego wzoru:


Proszę o pomoc![/color]
[color=#00FFFF]Mam problem z:[/color]
[color=#00FF00]Opis problemu:[/color]
[color=#FF0000]W nagrodę za pomoc daję:[/color]
[color=#FFFF00]

Jeśli chcemy pomóc osobie wystarczy jak klikniemy odpowiedź pod postem

osoby,której chcieliśmy pomóc.( [qoute][/qoute] ).

 

Regulamin.

-stosujemy się do wzoru

-nie spamujemy

-krytyki związane z tematem tylko i wyłącznie na PW

-jeśli problem nie jest związany z tematem,też traktujemy to,jako spam

-nie wyzywamy się

-jeśli problem został rozwiązany dajemy nagrodę i edita

-pomoc związaną z tematem(np.wyraźniejszy zapis itp)pisać na PW

-zachować kulturę osobistą(proszę,dziękuję itd.)

WSZELKIE ŁAMANIE REGULAMINU BĘDZIE ZGŁASZANE!!!!!

 

Pilnuję tematu!

 

Proszę o podpięcie tematu,aby był bardziej widoczny.Temat nie ma nic spólnego z tematem

http://www.mpcforum....wiazane-z-nimi/,ponieważ ten temat jest o tworzeniu serwerów prywatnych i o ich edycji.Z góry dziękuję.

Jeśli sądzisz, że choć trochę obchodzi mnie twoje zdanie i to co o mnie myślisz - jesteś wbłedzie.



>>>Zapraszam grafików<<<


Opublikowano

Temat może zostać. Proszę o nie spamowanie w temacie.

Wkrótce zostanie przeniesiony do odpowiedniego działu (Tworzenie Serwerów Prywatnych). Co do podpięcia to w tej chwili jestem na Nie.

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Taki temat jest zbędny. Nie ograniczajmy użytkowników. Gdyby każdy miał pisać wyłącznie w tym temacie, to spam byłby ogromny, przez co ciężko byłoby się komukolwiek połapać o co chodzi. Lepiej dyskutować w oddzielnych tematach, każdy problem jest inny i wymaga odrębnej dyskusji. Zamykam.

1294477714-U1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...