Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapowiedź Serwera Minecraft - MC ETGames[MODY][TEKKIT][60 slotów][NoN-Premium]


Snappy ™

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Java zrobiona !!! Już tylko odpalić sprawdzić ostatnie szczegóły, wgrać mapkę i GOTOWE :).... W końcu... po 2 tygodniach spóźnienia serwer startuje...

 

Serwer ON gdy ustawi się przekierowanie (13.09.2012 - rano). Jak wrócę ze szkoły to włączę serwer : )

▼▼▼ Dołącz do ekipy największego serwera TEKKIT w Europie

:)▼▼▼

( Link do tematu w SPOILERZE )

Opublikowano

ogólnie to serv miał wystartować 1 wrzesnia ale oni już przeciagają 5 dni i dalej nic

 

wiec nie polecam bo widać że administracja wogule nie ogarnia

 

tyle na temat

Serwer zostanie włączony na dniach. Wszystko gotowe! W końcu.... Jeszcze tylko wgrać pliki i sprawdzić czy wszystko działa.... Ada cierpliwych nagroda pocieszenia 1 osoba na serwerze dostaje VIP'a na 14 dni. ZAPRASZAMY !!

Nie będę owijał w bawełnę wczoraj gdy chciałem włączyć serwer dla Was wyskoczył mi błąd z JAVA. Mam już kontakt z osobą która pomoże mi w tym więc proszę o cierpliwość.

Tak ugadałem się na jutro wieczorkiem (11.09.2012) Czyli serwer będzie już 12 - 13 (Mam nadzieję, że wypali... )

 

 

 

już widać że nie ogarniają

 

nie polecam

rageguydajdiaxa.png

Opublikowano

2 pytania :

 

1. Kiedy start ? (Już 13 wrzesień a miało być 10-tego)

2. Czy na serwerze będzie wgrany mod : EE2 (jeżeli tak to : jakie przedmioty zablokowane/odblokowane)

Opublikowano

2 pytania :

 

1. Kiedy start ? (Już 13 wrzesień a miało być 10-tego)

2. Czy na serwerze będzie wgrany mod : EE2 (jeżeli tak to : jakie przedmioty zablokowane/odblokowane)

 

Wycofaliśmy się z wprowadzenia tego modu... Nie będzie EE2

▼▼▼ Dołącz do ekipy największego serwera TEKKIT w Europie

:)▼▼▼

( Link do tematu w SPOILERZE )

Opublikowano

Powie ktos jak uruchomnic ten wasz launcher xD? wlaczam, klikam wypakuj i nic i sie wylacza ;d

 

Co do launcher'a. Wieczorem wgram dam Wam linka do .minecraft do launcher jest zje***y. Zauważyłem to dopiero teraz dzięki twojemu kom. Wielkie dzięki. Przepraszam za usterki : )

▼▼▼ Dołącz do ekipy największego serwera TEKKIT w Europie

:)▼▼▼

( Link do tematu w SPOILERZE )

Opublikowano

Mi launcher normalnie działa więc nie wiem w czym problemy (chyba że jest nowy)

I jak?Będzie serwer o 21?

ćpanie, ćpanie, ćpanie pochłonie dobrego chłopaka, zabierze cureczke mamie


Opublikowano

Serwer jest już ON, ale launcher... Dodaliśmy nowy dodatek i muszę napisać nowy launcher. Jutro go wam dam więc proszę się nie martwić : )

 

A właśnie co wolicie... RecipeBOOK czy CraftGuie ???

▼▼▼ Dołącz do ekipy największego serwera TEKKIT w Europie

:)▼▼▼

( Link do tematu w SPOILERZE )

Opublikowano

Ej no .. dlugo jeszcze :C Pierwszy mój tekkit na Non-Premium :3

A nie możesz szybciej tego launchera ? :)

 

Jeśli chcecie mogę dać już jutro o 16-17 ale tylko .minecraft ?? Pasuje Wam ??

▼▼▼ Dołącz do ekipy największego serwera TEKKIT w Europie

:)▼▼▼

( Link do tematu w SPOILERZE )

Opublikowano

Dodaj wszystkie z tych co wypisałeś aby to już działało

ćpanie, ćpanie, ćpanie pochłonie dobrego chłopaka, zabierze cureczke mamie


Opublikowano

Uwaga!! Serwer powinien wystartować 15.09.2012 lub 16.09.2012

 

Serwer nie mógł wystartować z powodu problemów z maszyną, i plikami na serwer, teraz już to wszystko jest zrobione, pozostało tylko przetestować całą paczke, dokończyć mapę i serwer wystartuje!!!

 

ZAPRASZAM!

@Edit

 

Chcecie na serwerze EE2?

Można dodać EE2 w każdej chwili przed startem serwera!|

 

@Edit2

Jednak przez EE2 można kopiować itemy więc go nie będzie :(

Opublikowano

To w końcu kiedy start?

 

 

Dzisiaj ja i Snappy będziemy w plikach szukać bugów żeby je wyeliminować, dokańczać mapę itp. Więc jutro start

Godzinę podamy jutro!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...