Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapowiedź Serwera Minecraft - MC ETGames[MODY][TEKKIT][60 slotów][NoN-Premium]


Snappy ™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

!!! Zmiana ilości slotów z 100 na 120 !!!

 

»»» OTWARCIE SERWERA «««

Otwarcie serwera nastąpi: Za kilka dni :/

( Ustawienie przekierowania )

»»» CLIENT «««

 

 

 

Aaztt.jpg

▼▼▼ Dołącz do ekipy największego serwera TEKKIT w Europie

:)▼▼▼

( Link do tematu w SPOILERZE )

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

polecam,byłem na beta testach,MEEEEGA!!! zagram na 100%

 

mam pytanie czy ee2 będzie w pełni odblokowany? bo jak czarna i czerwona materia (m.in.) będzie odblokowana,to będzie serwer słaby,nie wiem po co w

ogóle dalu te czarne i czerwone materie

 

 

pozdrawiam Sygne :)

 1 ۞ 50 ۞ 100 ۞ 150 ۞ 200 ۞ 250 ۞ 300 ۞ 350 ۞ 400 ۞ 450 ۞ 500 ۞ 600 ۞ 700 ۞ ۞ ۞

Opublikowano

polecam,byłem na beta testach,MEEEEGA!!! zagram na 100%

 

mam pytanie czy ee2 będzie w pełni odblokowany? bo jak czarna i czerwona materia (m.in.) będzie odblokowana,to będzie serwer słaby,nie wiem po co w

ogóle dalu te czarne i czerwone materie

 

 

pozdrawiam Sygne :)

 

Czerwona i czarna materia z pewnością będą zablokowane. Zapewne jeszcze wiele innych też podzieli los materii na naszym serwerze...

 

Jak czytam te prezentacje to mnie oczy bolą to ...

Jak by dzieci z przedszkola zrobiły i jeszcze taka jakość zła ...

 

 

A i polecam ten server z modami nie ma laga a są mody !

 

http://www.mpcforum....-jak-wejdziesz/

 

Kolego napisz co ci się nie podoba a na pewno weźmiemy to pod uwagę! Jeszcze nie zagrałeś na serwerze a już krytykujesz...

A po drugie NIE REKLAMUJ swojego serwera pod czyjąś prezentacją! To świadczy o twojej kompetencji... (oczywiście na '' - '')

 

_________________

Pozdrawiam, Snappy

▼▼▼ Dołącz do ekipy największego serwera TEKKIT w Europie

:)▼▼▼

( Link do tematu w SPOILERZE )

Opublikowano

Moim zdaniem szkoda ze blokujecie obydwie materie . fajnie by bylo gdybyscie chociaz zostawili czarna materie poniewaz robi sie z niej fajny kilof i hammera :) Ale nawet gdyby byly zablokwoane to i tak zagram :) .

 

p.s - prosil bym o jak naszybsze otwarcie serwera

Opublikowano

Czerwona i czarna materia z pewnością będą zablokowane. Zapewne jeszcze wiele innych też podzieli los materii na naszym serwerze...

 

 

 

Kolego napisz co ci się nie podoba a na pewno weźmiemy to pod uwagę! Jeszcze nie zagrałeś na serwerze a już krytykujesz...

A po drugie NIE REKLAMUJ swojego serwera pod czyjąś prezentacją! To świadczy o twojej kompetencji... (oczywiście na '' - '')

 

_________________

Pozdrawiam, Snappy

Nie bedzie materii... ? taki serwer duzo graczy ma w dupie... Nie umiecie zablokowac np. prawa wlasciwosc hammera/kilofa itd. znaczy dupna admini stracja. -.- Nie odpisuj mi Snappy, bo co Ci to da? nic.

9sf1Un9.png

Opublikowano

byłem na ts,będą zablokowane pojedyncze rzeczy z nich (np. młot)(to tylko przykład) o ile się nie myle :P

 1 ۞ 50 ۞ 100 ۞ 150 ۞ 200 ۞ 250 ۞ 300 ۞ 350 ۞ 400 ۞ 450 ۞ 500 ۞ 600 ۞ 700 ۞ ۞ ۞

Opublikowano

Nie bedzie materii... ? taki serwer duzo graczy ma w dupie... Nie umiecie zablokowac np. prawa wlasciwosc hammera/kilofa itd. znaczy dupna admini stracja. -.- Nie odpisuj mi Snappy, bo co Ci to da? nic.

 

Jeśli masz jakieś wątpliwości co do naszej administracji to sam spróbuj się do niej dostać i pomóc. A nie tylko wyzywać i narzekać!

P.S: Twój post zostaje zgłoszony !

▼▼▼ Dołącz do ekipy największego serwera TEKKIT w Europie

:)▼▼▼

( Link do tematu w SPOILERZE )

Opublikowano

Usuńcie EE2, nie dość że w kilka chwil można mieć z niego wszystko to jest w nim wiele rzeczy przez które można griefować, każdy serwer z takim modem w końcu go usuwa po kilku resetach mapy.

 

ps. będzie computer craft?

Opublikowano

Usuńcie EE2, nie dość że w kilka chwil można mieć z niego wszystko to jest w nim wiele rzeczy przez które można griefować, każdy serwer z takim modem w końcu go usuwa po kilku resetach mapy.

 

ps. będzie computer craft?

 

Słuszna uwaga! Daje Łapkę... dzięki. Więc EE2 nie będzie!

▼▼▼ Dołącz do ekipy największego serwera TEKKIT w Europie

:)▼▼▼

( Link do tematu w SPOILERZE )

Opublikowano

Jesli chcesz launchera do tekkita no premium itp to sie skątaktój się ze mną napisz na pw ja ci dam linka... :D tam jest cały tekkit

Opublikowano

nie polecam bo nie zrobią tego ten serwer max będzie tydzień jak byłem na ts to same debile robią serwer o a tych modach chuja znają

 

//obraza

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...