Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy dobry złożyłem zestaw?


Sh4ke

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka złożyłem sobie zestaw na stronie Agito , a oto on :

Karta Graficzna : Karta graficzna Gigabyte GeForce GTX 670 OC 2GB DDR5 PCI-E BOX

Procesor : Procesor Intel Core i7 2600K 3.4 GHz BOX

Płyta Główna : Płyta główna ASRock Fatal1ty P67 Performance

Pamięć Ram : Pamięć Kingston HyperX DDR3 2x4096MB 1600MHz CL9 BOX

Chłodzenie Procka : Scythe Ninja 3 rev. B

Dysk HDD : Dysk WD Caviar Green WD20EARX (2TB, 64MB, SATA/600)

Dysk SSD : Dysk OCZ Agility 3 AGT3-25SAT3-120G (2,5", 120GB, SATA/600)

Obudowa : Obudowa AeroCool PGS STRIKE-X czarno-czerwona

Napęd : Napęd Asus DVD-RW DRW-24B5ST Czarny Bulk

Zasilacz : Zasilacz OCZ Modxstream Pro 600W Modular

Moje pytanie brzmią :

1. Czy ten zestaw jest dobry pod gry - bf3/wiedźmin 2 , chodzi mi o nagrywanie gier.

2. Czy firma agito jest dobra , zaufana itp.

3. Czy firma agito wyśle mi złożony pc , bo nie znam się aż tak dobrze , żeby samemu złożyć PC.

Gość Menesterowy
Opublikowano

Agito nie polecam, lepiej kup z serwisu morele.net, tam dostajesz montaż i wysyłkę gratis po wpisaniu promo kodu.

Zestaw jest dobry, nic nie musisz zmieniać, no, prawie, bo obudowa imho. słabo wypada.

Lepiej weź tą:

http://www.morele.net/obudowa-cooler-master-dominator-ii-692-advanced-czarna-bez-zasilacza-rc-692-kkn2-292499/

Co prawda droższa, ale lepiej wychodzi z chłodzeniem i organizacją kabli.

Opublikowano

zadna gra Ci teraz nie steknie na ultra z tym sprzetem pograsz pare lat bez zadnych sciec

jest 100% dobrze

1315596276-U71001.jpg

Kiedyś Metin2.pl 86 lvl

Kiedyś Aion Online 55 lvl

Kiedyś WoW 80 lvl

Guild Wars 2 80 lvl

teraz jakoś nie ma na nic czasu

Opublikowano

Agito niestety nie robi montażu.

 

Zasilacz zmień na OCZ ZT 550W.

 

Jeśli będziesz zamawiał zestaw w morelach to możesz sobie dodać do koszyka usługę montażu.

http://www.morele.net/montaz-komponentow-zestaw-komputerowy-od-trzech-elementow-266770/

to ta usługa.

Jeśli będziesz zamawiał to przy zamówieniu w polu kod promocyjny wpisz

O6A2MVKEK1

i naciśnij obok wyślij to koszt montażu zmieni się na 1 złoty a wysyłka będzie darmowa.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...