Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] ZwIIaD_Box - Paczka Modowana By ZwIIaD


ZwIIaD

Kontynuacja Tworzenia ZwIIaD_Box  

34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Kontynuowa? Wersj? V 3.0

    • TAK
      21
    • JAK CHCESZ
      6
    • NIE
      7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1345524887-U673085.png

1345479599-U673085.png

Wersja V2.0 ZwIIaD_Box!!

1345479662-U673085.png

Recipe Book-Książka Z Receptrukami

Parachute-Spadochron=

OptiFine-Daje Więcej FPS

ModLoader-Do Działania Innych Modyfikacji

BatterFonts-Dodaje Nowy Wygląd Czcionek Pisania

Armor Stand-Manekiny

ReiMiniMap-Mini Mapa

InvTweaks-Sortowanie

MorePlayerModels-Animacje Pod Klawiszami : Z,X,C,V I Inne Dodatki

Shelf-Półki

BlazeTools-Itemy Z Blaze

-Pułapki nie pamiętam nazwy

1345479923-U673085.png

Zmienione Logo

Zmieniono Tlo Ladowania

Dodano Serwer UxanCraft Do Listy Serwer

Dodano 4 Mody

Nowa Texturka EnderChest-[

LINK]

1345480110-U673085.png

Książka Z Recepturkami-[

LINK]

Spadochron-[

LINK]

Półki-[

LINK]

Pułapki-[

LINK]

BlazeTools-[

LINK]-Niestety Download

1345480247-U673085.png

Paczkę ZwIIaD_Box V2.0 Stworzyłem Ja-ZwIIaD

Czy Mam Kontynuować Tworzenie Plików? Zapraszam Do Ankiety

Pliki waża 53MB

Paczka pod Wersję 1.3.2

1345480637-U673085.png

Normalny Link:[

LINK]

Wspomóż Autora 10 Sekund Cię Nie Zbawi:[

LINK]

1345480664-U673085.png

1345531391-U673085.png

Nie widać jakiego pliku skanowałem dlatego że używam AVAST

=====================================================================

1345532177-U673085.png

Wersja wyjdzie gdy będzie już dużo mods na wersję 1.3.2 możliwe że dodam mój mod frugo!!

:D

=====================================================================

1345524752-U673085.png

1345479599-U673085.png

Witajcie w temacie by ZwIIaD Poświęconej paczce o nazwie ZwIIaD_Box

1345479662-U673085.png

Recipe Book-Książka Z Receptrukami

Parachute-Spadochron

OptiFine-Daje Więcej FPS

ModLoader-Do Działania Innych Modyfikacji

BatterFonts-Dodaje Nowy Wygląd Czcionek Pisania

Armor Stand-Manekiny

ReiMiniMap-Mini Mapa

1345479923-U673085.png

TexturPack O Nazwię-Faith Ful Pack 32x32

Nowy Wygłąd Postaci-[

LINK]

1345480110-U673085.png

Książka Z Recepturkami-[

LINK]

Spadochron-[

LINK]

1345480247-U673085.png

Paczkę ZwIIaD_Box Stworzyłem Ja-ZwIIaD

Czy Mam Kontynuować Tworzenie Plików? Zapraszam Do Ankiety

Pliki waża 58MB

Paczka pod Wersję 1.3.2

Zapomniałem wgrać McPatcher oto tut jak wgrać

Pliki będe aktulizował!

1345480637-U673085.png

Normalny Link:[

LINK]

Wspomóż Autora 10 Sekund Cię Nie Zbawi:[

LINK]

1345480664-U673085.png

1345481268-U673085.png

Nie widać jakiego pliku skanowałem dlatego że używam AVAST

DROGA ADMINISTRACJO ZDEJMIESZ MI WARNY ? BO MAM 55%!!

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

Opublikowano

Po 1

Wspomóz

, piszę się Wspomóż . Paczka do bani mało co ma , taka pakę robi się w 10 min , więc za dużo się nie namęczyłeś . Ocena 4/10

911001425911918417398.jpeg

Opublikowano

@up

Może zrób własną paczkę? i to nie 10minut pracy -_-

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

Opublikowano

kolejny znawca się znalazł

proszę o usunięcie posta od Mazek27 i Asekush

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

Opublikowano

Proszę zablokować pisanie post Mazek27 w tym temacie

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

Opublikowano

Ładnie zrobiony temat, paczka też nawet fajna tylko taki jeden wielki - mało modów :( myślę że zrobisz kiedyś wersję V2 :) Powodzenia w tworzeniu.

Opinia 7/10 Pozdrawiam :)

 

"Nie oceniajcie go tak surowo pomyślcie może to jego 1 paczka.."

"Większość która ocenia tego autora nie umie dodać nawet 2 - 3 modów, taka prawda niestety.."

image.png

Opublikowano

Mało modów... 4/10... Paczka robiona pewnie na szybko...

Ładnie zrobiony temat, paczka też nawet fajna tylko taki jeden wielki - mało modów :( myślę że zrobisz kiedyś wersję V2 :) Powodzenia w tworzeniu.

Opinia 7/10 Pozdrawiam :)

 

"Nie oceniajcie go tak surowo pomyślcie może to jego 1 paczka.."

"Większość która ocenia tego autora nie umie dodać nawet 2 - 3 modów, taka prawda niestety.."

Powiem 1 słowem za przeproszeniem chujowe mało modów jeszcze takich co można sobie w 5-10 min zrobić nawet się nie namęczyłeś

Dzisiaj albo jutro będzie paczka V2.0 ;-)

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

Opublikowano

Ładnie wygląda prezentacja, a wy odwalcie się od niego bo może nie jest tak super dobry w robieniu paczek jak wy, że w 10 minut wrzuci te 15 modów.. może się dopiero uczy i zaczyna więc nie musisz jej ściągać ani wyrażać swej opini ;)

Następnym razem możesz dodać więcej ciekawych modów chętnie pobiorę ;)

Opublikowano

jutro około 20 będzie wersja v2.0

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

Opublikowano

ref

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

Opublikowano

1 słowo : GÓWNO . Tak coś to ja sobie sam robię bo chce na modach pograć . Mówisz ,żeby posty usuwali ,a tu każdy może mówić o tym co chce i jak chce...

 

-1/10

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

Fajna Paczka tylko weź zrob na 1.3.2 ten texture-pack bo nie widac szmaragdow i tych rzeczy ktore zostaly dodane.

 

fajna paczka. zrob ten texturepack na 1.3.2 bo nie widac szmaragd i innych rzeczy.

Opublikowano

Fajna Paczka tylko weź zrob na 1.3.2 ten texture-pack bo nie widac szmaragdow i tych rzeczy ktore zostaly dodane.

 

fajna paczka. zrob ten texturepack na 1.3.2 bo nie widac szmaragd i innych rzeczy.

Już zrobiłem paczkę v2.0 w v3.0 będzie naprawione wszystko i launcher

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

Opublikowano

@up

ja jakoś mogę a jak tobię nie działa usuś server.dat

 

2x@up

Czytaj uważnie info pliki v3

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...