Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GlobalCraft [Bukkit][Reaktywacja][100 Slotów][Dedyk] ----> [Wojny Gildi][McMMO]


Stande

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wystartował dziś o 20:50 ? czyli wczoraj czy dziś ma wystartować ? OMG

 

Mam nadzieje ze to tego nie napisal admin/wlasciciel (analfabeta)

 

Jaka wersja mc 1.3.1 1.3.2 czy 1.2.5 ?

T2xlajE0X19fZXVuZV9fXzI0NV9fX05VTExfX18yX19fMTAwX19fUG9sYW5kLnBuZ19fXzlfX19ub25lX19fMjExOUZGX19fc29sbw==.png

Opublikowano

TEAMT DO ZAMKNIĘCIA OTWAIRAMY NOWY !

 

Przecież napisał że do zamknięcia ale zobacz ile błędów zrobił

TEAMT ?

OTWAIRAMY ?

gratki . ZAMKNIĘCIA NAPISAŁEŚ DOBRZE

T2xlajE0X19fZXVuZV9fXzI0NV9fX05VTExfX18yX19fMTAwX19fUG9sYW5kLnBuZ19fXzlfX19ub25lX19fMjExOUZGX19fc29sbw==.png

Opublikowano

Ta specjalnie temat zamknoł by nowy napisać bo tamten miał zbyt dużo negatywnych głosów w temacie ; ) dlatego nowy założył i lepiej aktualnie się reklamuje -.-

Opublikowano

Ta specjalnie temat zamknoł by nowy napisać bo tamten miał zbyt dużo negatywnych głosów w temacie ; ) dlatego nowy założył i lepiej aktualnie się reklamuje -.-

 

Zaknol ? Boze Proszę o zamkniecie tematu oraz dacie 5% warna dla tego uzytkownika po 1.

 

Zrobil drugą reklame dlatego żę za duzo osób 'hejtowalo' pisalo negatywne komentarze bo to prawda

 

HeadAdmin to dzieciak i sie nie zmieni.

 

nie polecam !

Opublikowano

Yhy teraz mi dał warna Dziesciak z cb i tyle hejterze pie*******.

 

Poprostu .....

 

Maszyna 0/10

 

Co chwile lagi po raz.

 

po dwa Admin dziecko 9 letnie .

 

po trzy lagi na serwerze.

 

Nie polecam tego serwera .

Dwa razy napisałeś ten sam punkt 'Lagi'

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

Opublikowano

Yhy teraz mi dał warna Dziesciak z cb i tyle hejterze pie*******.

 

Poprostu .....

 

Maszyna 0/10

 

Co chwile lagi po raz.

 

po dwa Admin dziecko 9 letnie .

 

po trzy lagi na serwerze.

 

Nie polecam tego serwera .

Popieram serwer do bani ..

Lubie to

Opublikowano

Kolego Sam Nie Znasz Się Na Tym I Tak Będzie Nowa Maszyna 24 GB Ram I Nie Spam Bo Masz Takiego Downa że Szok !

 

Ostegam masz warna 5%

 

Downa mam ? juz widac jak traktujesz graczy...

 

@Up@up sorry ale poprostu sa takie lagi ze mi kompa laguje

 

ty chlopcze masz sam downa

 

Wieksza maszyna ? jak ty sie skarzysz zeby kupywac SVipa bo nie masz kasy na utrzymacie LOLZ !

Opublikowano

Rozmawiałem z nim na serwie jak następnie otrzymałem bana:

Rozmowa dotyczyła serwera jak i jego ortografi ^^

Gadał, że ma 15 lat a jego teksty świat kroją "wsyscy jestescie debilami", "dwajcie na ts3 idjoci" itp.

Opublikowano

laguje i gra 9 osob na 100...

7a626b8caee8c531f7f05133c1b5dabb.jpg <---- KLIK KLIK jesli klikniesz uratujesz moja 1 szansa w zwalczeniu nalogu grania w minecraft`a

 

 

prosze o kontakt i przekazanie mi info jak zrobic spojlery:D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...