Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GlobalCraft [Bukkit][Reaktywacja][100 Slotów][Dedyk] ----> [Wojny Gildi][McMMO]


Stande

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie polecam serwera lagi w pizdu.

 

HeadAdmin jest nienormalny niedosc ze mu nie dobija do 20 graczy to jeszcze kupil sloty 100... x_x

 

Oczywiscie,SuperVip ma na poczatek 400 lvl oraz kit vip diax eq DEFUQ ? 400 lvl cale eq enchant i nie do pokonania....

 

HeadAdmin dal mi warna powód Ogar....

 

DeFuq ? dzieci na serwerze panuja.

 

nie polecam serwera.

Opublikowano

Zgadzam się co do poprzednika...

- Stałe lagi

- Co chwile wyłączony serwer, niby prace jakieś nie ma spokojnej gry

- Vipy otrzymują po 500 lewely i diax itemy -.-

- Admin płaci 250zł za 100 sloty i max lagi haha pozdro dla niego ; ) ja za 60 zł bez lagów 100 slotowy postawił bym ;d

 

Wyszedłem razem z poprzednikiem

Opublikowano

HueHueHue Profesionalni Admini ? Chyba Dzieciarnia. serio.. Dobra maszyna ? lagi co 5 minut....

 

wy klamiecie tak graczy w zywe oczy..

 

Czeste eventy...

Nic nie ma dzisiaj dopiero jest pierwszy event spleef.

 

Co chwile White-List

wywalaja graczy oraz robia serwer closed powod Bledy techniczne co 5 minut..

 

Zapraszam na serwer RPG :) :) :)

 

Yhy Ty tylko zapraszasz bo jestes adminem...

 

RPG ? to normalny survival tylko z frakciami ..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...