Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT] Miesiąc GOLDA za jedyne ~5zl (1 funt)


maja1920

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,chciałbym Wam przedstawić sposób,dzięki któremu można zdobyć miesiąc GOLDA za niewielką cenę.

 

 

Co potrzeba:

1. Konsola.

2. Konto ze statusem SILVER.

3. Internet.

4. Troche czasu

5.Paypal lub karta kredytowa.

 

No to jedziemy:

1. Wlacz konsole i upewnij sie,ze jest podlaczona do sieci.

2. Zaloguj sie i upewnij sie,ze konto na ktorym jestes ma status SILVER.

3. Wejdz w ustawienia/system/ustawienia konsoli/jezyk i ustawienia regionalne/ustawienia regionalne.

4. Zmień REGION konsoli na United States/Stany Zjednoczone,przyciskiem B(czerwony) wroc sie do dashboardu.

5. Zrestartuj konsole.

6. Zaloguj sie ponownie na konto.

7. Najedz na zakladke APLIKACJE/APPS w dashboardzie,powinienes zobaczyc aplikacje mlb.tv,kliknij w nia.

8. Aplikacja powinna zapytac czy chcesz GOLDA na MIESIAC,gdy klikniesz powinienes zobaczyć oferte,postepuj zgodnie ze wskazowkami i ciesz sie miesiacem GOLDA za 1 funta.

 

UWAGA !!! PAMIĘTAJCIE O TYM,ŻEBY ANULOWAĆ AUTOMATYCZNE ODNAWIANIE !!! UWAGA

 

Źródło : xbox360iso.com.

Ja tylko przepisalem to w rodzimym jezyku ;)

ruch_13.jpg
Opublikowano

Po co tak kombinować , skoro to i tak nie działa? :)

Sprawdzales?Masz dowody,ze nie dziala?
ruch_13.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...