Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak ustawić boxybota na robienie wrót ?


BartekRazor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej ,dzisiaj jest sobota a w soboty z tego co słyszałem boxybot zrobi wrota .To dobrze ,bo złożyłem akurat zetę i stoi na bazie ,ale nie wiem jak ustawić bota na robienie wrót .Pomoże ktoś ? ,ewentualnie mógłby mi ktoś puścić bota do czasu zrobienia wrót ? Pozdrawiam czekam na szybką odpowiedź ! :)

michaeljacksonky.png

All sygnatures by Razor

Opublikowano

Naciskasz prawym na wrota w boxybocie.

No i robi już wrota i bije alienki ? wszystkie fale ?

michaeljacksonky.png

All sygnatures by Razor

Opublikowano

Ja chcę ,żeby zrobił mi wrota do końca .To co muszę ustawić ?

@Edit

Bot zrobił mi już 1 falę i opuścił wrota .Jak zrobić ,żeby ich nie opuszczal i bił dalej bo chcę żeby robił wrota a ja mam zająć się czymś innym i nie chcę tego ciągle pilnować

michaeljacksonky.png

All sygnatures by Razor

Opublikowano

po 1 : bot działa codziennie ( najpierw wbijasz we wrota a potem włączasz bota )

po 2 : ustawiasz w GG -> exit after -> finish ( i będzie ci bił do końca )

po 3 : liczę na LIKE ;)

Opublikowano

Zrobi mi falę i skoczy ,żeby robic następną tak ? nie muszę pilnować ?

michaeljacksonky.png

All sygnatures by Razor

Opublikowano

Zrobi mi falę i skoczy ,żeby robic następną tak ? nie muszę pilnować ?

Sory że nie odpisywałem , tak , sam będzie już ci robił do momentu aż przejdzie lub padnie .

Jeśli masz słabsze konto to od czasu do czasu zerknij bo on czasami może paść na mk i wyższych ale to żadkie ...

Opublikowano

mam 30lf3 ,21bo2 ,14 generatorów ,vega :) Starczy ?? czy będzie padał :P

michaeljacksonky.png

All sygnatures by Razor

Opublikowano

Tak wszystko pięknie ale jaka najlepiej ustawić odległośc na małe kryśki w gammie i wzwysz?

 

Daje like za odp:P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...