Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[tut]jak Zrobić Patcher Na Swój Serwer


davidson

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na początku trzeba pobrać Patcher by Kodexior

 

http://odsiebie.com/pokaz/6403909---ce0b.html

 

Następnie jeśli mamy Visual Basic włączamy plik Patcher.

Tutaj przechodzimy do Form1.vb pojawi nam się takie oto okienko.

http://img70.imageshack.us/img70/6048/25073448.png

Klikamy dwa razy na jakiś przycisk. Zobaczymy coś takiego

http://i35.tinypic.com/2vl2w3r.jpg

Co trzeba zmienić ? (podam co powinno być zmienione w kolejnych linijkach)

1. Co ma się włączyć po wciśnięciu Start

Tutaj domyślnie powinieneś zmienić z start.exe na mc.exe

2.Tutaj jest co ma się włączyć podczas wciśnięcia Konfiguracja Gry

3.Bez zmian

4.Tutaj wyświetla nam co wyskoczy po wciśnięciu Informacja

5.Tutaj widać link do naszej strony. Jeśli go zmienimy to po wciśnięciu Strona Gry wyskoczy nam link.

 

Wracamy do wyglądu.

 

Tutaj można zmienić tylko wygląd tego okienka

http://i36.tinypic.com/rvg3z9.jpg

 

Aby zmienić wygląd to klikamy na to i po prawej w zakładce Properties zobaczymy Url. Tam wklejamy nasz link.

 

Po zmianie wszystko przyszedł czas na kompilacje.

 

Teraz wciskamy po kolei Build -> Build Patcher

 

I kopiujemy patcher do katalogu gdzie mamy metina.

 

Teraz pozostaje nam nic innego jak cieszenie się że działa nam Patcher

Opublikowano

Wiecie w M2 jest takie okienko gdzie są info z serva Oraz Patchy on wgrywa

To okienko wygląda tak

screenqm.png

Później jest tam start oraz konfiguracja rozdzielczości

 

Mam nadzieję że wam to wyjaśniłem

@Upy :>

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

Opublikowano

tylko jak ktos stawia serwer na 1000 i wiecej osob takie cos ma sens , a taki priw serwer szybko w polsce nie powstanie , byly proby polMT2 i spalilo na panewce , niestety uzytkownicy tego forum w w 95% przypadkow inteligencja nie grzesza a chca niewiadomo czego mimo ze warunkow brak , a to sprzetowych a to wiedze maja bardzo ograniczona.Wiec to mozna traktowac raczej jako ciekawostke poki co

Opublikowano

^^

 

holywar a ty naprawde jestes grzeczny madry jak einstein i piekny jak mister swiata <_<

 

Zalosne sam sciemniasz i robisz ludzi w balona z tym ,ze masz 4 licencje na prowadzenie serwerow globalnych . Nawet dowodow nie dales wiec jestes pier... bajkopisarzem.

Opublikowano

To już lepiej do tego dodać auto updatera, przynajmniej na coś to się przyda. W VB o taki bajerek bardzo łatwo ;)

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

matel, report, spamujesz tylko ze 5 leci, i nawiazujac do twojego profilu, odpowiem skad sie biora "NeoKidysy"

Z brzuszka twojej mamusi ;x

Report

brak ;<

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...