Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

**Aloha**Island [Survival],[Mini-escape],[Wyspa],[Dedyk],[No-Premium],40 slotów],[WL]


Damian

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: Sarfunkel

Wiek: 16

Dlaczego Chciałbyś zagrać na serwerze: Ciekawi mnie ten typ serwera

^^

Co od nas oczekujesz: Dobrej zabawy przede wszystkim i ogarniętej administracji.

1302624864-528.png
Opublikowano

Nick: posejdoon

 

Wiek: 17

 

Dlaczego Chciałbyś zagrać na serwerze: hm.. nie wiem , po prostu podoba mi się wasza koncepcja survivalu

Co od nas oczekujesz: Oczywiste dobrej zabawy

Opublikowano

 

Wzór Podania:

 

 

Nick:ernest16

 

Wiek:15

 

 

Dlaczego Chciałbyś zagrać na serwerze:Szukam serwer z miałom atmosferom

:)

 

Co od nas oczekujesz:Dobrej zabawy

:)

Opublikowano

Nick:Costa

Wiek:14

Dlaczego Chciałbyś zagrać na serwerze: Poszukuje prawidzwego survivalu

Co od nas oczekujesz: Ze admin nie bedzie rozdawal itemkow i gra bedzie uczciwa , 0hackow !

Opublikowano

Stałem na afk i zacząłeś mnie mieczem bić a w regulaminie było żeby nie przeszkadzać innym graczom w grze.

PvP wyłączam żeby nie było że ciągle ktoś zabiera itemy chyba lepiej grać uczciwie ...?

  

Opublikowano

napisalem podanie wyzej sprawdz

 

Nick:Costa

 

Wiek:14

 

Dlaczego Chciałbyś zagrać na serwerze: Poszukuje prawidzwego survivalu

 

Co od nas oczekujesz: Ze admin nie bedzie rozdawal itemkow i gra bedzie uczciwa , 0hackow !

 

pisze jeszcze raz bo ...

Opublikowano

Nick: saranof

 

Wiek: 15

 

Dlaczego Chciałbyś zagrać na serwerze: jestem poszukiwaczem przygod :)

 

Co od nas oczekujesz: fajnej gry :D

9adc2b66942ff0dffh1.gif


Serwer TerraVix [survival + PvP] IP: 188.165.22.154 Port: 8110


Opublikowano

dodasz?

Ogarnij sie poczekaj 10min ..

9adc2b66942ff0dffh1.gif


Serwer TerraVix [survival + PvP] IP: 188.165.22.154 Port: 8110


Opublikowano

Nick: Neostr

Wiek: 13

Dlaczego Chciałbyś zagrać na serwerze: Ponieważ poszukuje idealnego survivalu i miłej gry.

Co od nas oczekujesz: 0% heaterow, 0% rozdawania itemków, 100% pomocy w razie potrzeby

Opublikowano

Nick: sitekcs

Wiek: 15

Dlaczego Chciałbyś zagrać na serwerze: Chcę tu zagrać ponieważ myślę, że będzie tutaj dobra zabawa :]

Co od nas oczekujesz: W najmniejszym stopniu griefowanie, że mogę sobię zrobić domek obok góry i nikt mi go nie rozwali specjalnie, żeby mi na złość zrobić, chociaż wiem, że to survival to i tak byłoby fajnie gdyby tak było

:)

Opublikowano

Nick: Frox

Wiek: 16

Dlaczego Chciałbyś zagrać na serwerze: Ponieważ szukałem od dłuższego czasu serwera z "prawdziwym" survivalem

Co od nas oczekujesz: Miłej atmosfery

:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...