Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Guild-Craft [DEDYK][SURVIVAL+GILDIE+MODY][MCMMO][200SLOT][AUTORSKI LAUNCHER][NOWE BRONIE][NOWE ZBROJE][NOWE RUDY][NOWE MOBY][WOJNY GILDI]


daviddv

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli launcher nie będzie zbyt duży pobiorę ale obawiam się ze nawet jeśli macie tak dobra maszynę to ja i tak na pewno będę miał lagi :\ ale jeśli wasz sprzęt utrzyma mnie bez lagów to przyznam ze ma potężną moc.

 

PS: Będzie kolejny voucher ponieważ poprzedni jest już zużyty?

28221.png

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Fajnie jutro start mnie do 11 nie będzie w domu, więc tylko godzinę będę czekał na włączenie serwera ^^

Opublikowano

Start serwera o 12:00!

 

Tymczasem 15 punktowy voucher dla was:

MZE-5NU-I4U-C6Z

 

 

Aby go zrealizować:

1. Przejdź na sklep.guild-craft.pl

2. Załóż konto następnie Kup usługę.

3. U góry znajdziesz pole 'Zrealizuj voucher'.

4. Wklej podany voucher.

Opublikowano

Jeszcze tylko 5 min do otwarcia serwera zaciśnijcie pośladki za kilka minut wbijamy xD!!!

PS:OK ja już spadam z MPC bo zaraz otwierają serwer ^ ^

28221.png

Opublikowano

Rzeczywiście BEZ LAGÓW,ciekawe mody i dobrze rozbudowany serwer..GRATULUJĘ UDANEGO SERWERA!!!

Ale szkoda ,że po 5 minutach wyłączyliście serwer ;)

klqo.png

nieważne czy czarny, biały, chudy, gruby, niski, wysoki jeżeli jesteś miły dla mnie to ja dla ciebie też. -Eminem

Opublikowano

Po otwarciu serwera. Serwer wcześniej był lepszy jak na nim mniej osób grało, a teraz ten serwer tak szczerze za przeproszeniem to "gówno" przykłady:

-Nie ogarnięty chat. Piszę do admina 5 razy, a on nic.

-Berseker 1 cios ręką w np diamentowego kolesia zabiera 2 serca.

-Cofki i crashe.

-Muty za nic.

I to wszystko. Bay :3

Nie polecam serwera!

 

A i co jeszcze Spawn jest ściągnięty z internetu..Bo sam miałem takiego save.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...