Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIA] Seria pytań do kogoś kto sie zna :)


davidson135791

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1)CZY W WERSJI 1.3.1 MOZNA SIE ZALOGOWAĆ BEZ PREMIUM? (JEŚLI TAK TO JAK)

2)SKĄD ŚCIĄGNĄC WERSJE 1.3.1 TAK ŻEBY BYŁO MOŻNA SIE ZALOGOWAĆ BEZ PREMIUM.

3)SKĄD WZIĄĆ MODY DO WERSJI 1.3.1 I JAK JE URUCHOMIĆ.

4)CZY W WERSJI 1.3.1 DEMO MOGE GRAC NA TRYBIE JEDNOSOBOWYM BEZ LIMITU CZASOWEGO ?

5)JAKA JEST RÓŻNICA WERSJI DEMO OD PEŁNEJ WERSJI? (CHODZI MI O TO CZY MOGE ROBIC TO SAMO/ CRAFTOWAC TO SAMO CO W PEŁNEJ WERSJI? I JAKIE SĄ INNE PRZYWILEJE POSIADANIA PEŁNEJ WERSJI)

 

DAJE PLUSY ZA DOBRE PODPOWIEDZI

Opublikowano

1/2

http://www.mpcforum.pl/topic/481266-minecraft-darmowy-launchergra/

3.

http://www.minecraftforum.net/forum/51-minecraft-mods/

4. Patrz pkt. 1

5. Demo to jest normalny MC tyle że masz jakiś tam limit czasu po którym gra się wyłącza.

Opublikowano

1/2

http://www.mpcforum.pl/topic/481266-minecraft-darmowy-launchergra/

3.

http://www.minecraftforum.net/forum/51-minecraft-mods/

4. Patrz pkt. 1

5. Demo to jest normalny MC tyle że masz jakiś tam limit czasu po którym gra się wyłącza.

 

A w trybie jednosoobowym tez mam jakis limit że naprzykład gram 20minut a potem sie wyłącza i musze grac od nowa?

 

a i ta wersja na którą dałęs mi strone ona jest od razu 1.3.1 czy musze sam updateowac?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...