Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie mogę się połączyć z serwerem Minecraft'a.


koluch34

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!Kilka razy próbowałem dodać jakikolwiek serwer do listy serwerów aby móc zagrać z innymi graczami w trybie multiplayer , ostatecznie udało mi się to zrobić i znalazłem serwer który ma dobry zasięg.Jednak gdy zaznaczę serwer i kliknę Dołącz , chwilę się loguje a potem wyskakuje napis :

 

Utracono połączenie

Internal exception: java.net.Socket.Exception: Connection reset

 

 

------------------------

I I

I Wróć do menu I

I I

------------------------

Opublikowano

Reinstal javy, reinstal minecrafta, doistalowanie javy 6 albo 7 zależy jaką masz oraz zainstalowanie 64 bit javy albo 32 bit javy zależy jaką masz bo potrzebna jest zmienna środowiskowa. Licze na lika. :)

Opublikowano

Narazie masz like przeinstaluje jave na 32 bitową i na najnowszą i zobaczymy ;)

 

Narazie masz like przeinstaluje jave na 32 bitową i na najnowszą i zobaczymy ;) JEŻELI KTOŚ ZNA INNE ODPOWIEDZI NA MÓJ PROBLEM TO PROSZĘ O NIE

Opublikowano

Ok znalazłem Javę 8 32bit bo taki mam komp 32bitowy czy co to są te bity nie ważne ,zaraz zobaczę czy się uruchomi.

 

No i tego sie obawiałem pobrałem tą javę i dalej to samo ,ten sam błąd. POMOCY

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...