Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

mc4U [200slot][1.3.1][HARD SURVIVAL][FRAKCJE][mcMMO][Wlasne skiny/pelerynki][0 cheatow]


cs-wtf_piterka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer bardzo polecam.

 

Problem cziterów zażegnany.

 

Ciekawe statystyki na stronie i darmowe skiny oraz pelerynki.

 

Tylko grać.

Opublikowano

A mi wyskakuje "Connetion Lost""Internal exception: java.net.SocketExceetion: Connetion Lost" Co zrobic??

Opublikowano

Najgorsze że na link na poczte e-mail trzeba czekać długo .

 

Nie no zaluje ze zagralem , klikam Zaloguj , wpisuje pasy i nadal jest Zaloguj/Zarejestruj

brak

Opublikowano

Robisz tak ! :

Rejestrujesz sie na stronce : Aktywujesz E-Mail

Pobierasz Launcher

Otwierasz programem Java

Logujesz sie ( tylko gdy Aktywowales konto )

Czekasz az minie patch , Nastepnie dajesz Tryb Wieloosobowy : join To Serwer !

Reszte normalnie grasz

 

Gdy dalej masz problem z logowaniem , pobierz Jeszcze Raz Clienta i Wylacz Zapory Tego juz nie musze ci pisac jak to zrobic.

 

Mysle ze pomoglem:

 

Co do serwera Jest Taki sobie ... I dziwny ...

 

Brak potworow : Zombie , creeper itp ( Badz mam blad z patcherem )

Na czacie cisza A ludzi okolo z 10 ...

I lekka Nuda .

 

Zapraszam do gildi Orly ,,

 

EDIT:Potwory sa Ale Zadko spotykane - To wina trybu gry Easy .

Opublikowano

Mam problem ze skinem a dokladniej nie moge zalogowac sie na strone. Normalnie gram na serwie. konto aktywowalem a nie moge sie zalogowac na stronie zeby zmienic skina. Jak sie loguje, klikne zaloguj to tak jakby przezycilo mnie na strone glowna Jaka jest przyczyna tego? Jak to naprawic ?

Opublikowano

Hmmm przyeczyałem wszystkie posty.

Wczoraj nie miałem internetu dlatego nie reagowłem - za co przepraszam.

Dziś będą poprawnione:

- więcej potworów (tryb HARD)

- nowy Launcher

 

Ja pracuję pod Ubuntu (Linux) dlatego Launcher może błędnie działać na Windows (choć u mnie na 2 komputerze z Windows 7 działał idealnie :/)

Nowy Launcher będzie bazowany na Launcherze miencraft.net - więc nie powinno być problemów z uruchomieniem go.

Vusion - proszę napisz mi na PW w jaki sposób zainstalowałeś X-ray'a. Naprawię dziury w następnej wersji Launchera.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...