Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak ustawić boxybota na największe obroty zbierania skrzynek ?


BartekRazor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak ustawić boxybota ,żeby zbierał po kilka tysięcy uri na godzinę...

Mapa konfiguracja i takie potrzebne dane :)

Mam vege all generatory + złotko ale i tak dziennie po 50 tysi tylko wyciąga .Da się więcej ? Dodam ,serwer pl1

michaeljacksonky.png

All sygnatures by Razor

Opublikowano

Latasz na podwajaczu ?

Pobierz timings na mln boxów

tylko 50 tys ?

Mi jak zbierze 20 dziennie to sie ciesze :D

Gdzie latasz ?

Opublikowano

Ludzie nie odpowiadacie na jego pytanie. Mi boxybot wyciaga 30k na golcu bez fs na mapach 2-3 lub 3-3 wiec wydaje mi sie ze wiecej niz to 50k nie wyciagniesz.

e84026c7f5e6bcf5e94591e.png

Opublikowano

Ludzie nie odpowiadacie na jego pytanie. Mi boxybot wyciaga 30k na golcu bez fs na mapach 2-3 lub 3-3 wiec wydaje mi sie ze wiecej niz to 50k nie wyciagniesz.

 

70k na golcu fs, mapa x-5 bez podwajacza i 300energi dało radę :)

Opublikowano

aha ,ok :) myslałem ,że to mało zważywszy na to co piszą inni ludzie na forum . :) to znaczy ,że wszystko ok

michaeljacksonky.png

All sygnatures by Razor

Opublikowano

aha ,ok :) myslałem ,że to mało zważywszy na to co piszą inni ludzie na forum . :) to znaczy ,że wszystko ok

 

Też zauważ że zależy od mapy i jego zaludnienia polecam x-5/x-6 i zmieniać co dwie godzinki a efekt niesamowity :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...