Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Pliki by taki niesmiały inni nie moga grac.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Mam serwer hamachi na pliczkach by taki niesmiały , (internet livebox tp z wew ip)

i mam problem robie wszystko dobrze czyli root na normalne ip(bez konówki 100) wgrane do pack, serwer imfo edytowane na normalne ip pong tez sie zgadza i ciagle wywala bład podczas łaczenia z serwer dodam jeszce ze Ci "gracze" co nie moga sie zallogowac to moi bracia a co za ttym idzie maja taki sam internet. PROSZE O POMOC nagrodwa w wysokosci 50 zł!

 

 

Prosze o pomoc , z koncówka 100 nie działa , ludzie mówia zebym porty odblokowal ale nie mam pojecia jak! HELP!

nagroda aktualna :)

Opublikowano

Skoro mają ten sam internet to spróbuj z końcówką "x.xxx.xxx.100" Powinno zadziałać.

Może to również wynikać z nieodblokowanych portów, lub złej konfigruracji .

 

Ps: Zły dział, a co do nagrody to wystarczy "+" o ile zadziała... :)

Opublikowano

@UP. Dla końcówki *.100 nie trzeba mieć nawet włączonego portmapa i neta. :D

 

Ja mam dobre rozwiązanie. - Zmień pliki na badara lub sherera. :)

Opublikowano

@UP. Dla końcówki *.100 nie trzeba mieć nawet włączonego portmapa i neta. :D

 

Ja mam dobre rozwiązanie. - Zmień pliki na badara lub sherera. :)

Ja mam jeszcze lepsze rozwiązanie - niech postawi samodzielnie serwer od zera.

 

 

PROSZE O POMOC nagrowa w wysokosci 50 zł!

Mam rozumieć, że chodzi o nagrodę? Ciekawe, ciekawe..

 

Niemniej jednak nie robiąc trolla, wchodzą do gry przez tą głowę sury? Na 2006 wystarczyła zwykła binka, przy 2010 już wymagana jest ta głowa sury + dll do niej

Koniec z MPCForum.pl i ogółem z metinem

:D

 

sunp.png

Sygnatura wykonana przez

Isuribi aka Amelka.

Opublikowano

Skoro mają ten sam internet to spróbuj z końcówką "x.xxx.xxx.100" Powinno zadziałać.

Może to również wynikać z nieodblokowanych portów, lub złej konfigruracji .

 

Ps: Zły dział, a co do nagrody to wystarczy "+" o ile zadziała... :)

ze 100 nie działa :)

 

Sunushi

 

 

Dokładnie, najlepiej pobrać czyste iso z ftp bsd i zainstalować na vmare ;P

prosze o pomoc na tych pliczkach

 

Wyłącz Firewall'a w komputerze ;]

to cos da ? moze trzeba te porty w liveboxie oblokowac ;/ tylko nwm jak !
Opublikowano

@Terenzo. A ja mam dla ciebie najlepsze rozwiązanie : Nigdy nie pierdol takich głupot. Nie masz pojęcia. Wprowadzasz kolesia w błąd.

 

 

Kolego wyłącz zaporę systemową.

Opublikowano

80 - strona

- 3306 - mysql

- 11002 - logowanie

- 13000 - ch1

- 13001 - ch2

- 13099 - ch99

zrob te port jak masz to włącz

 

2- Wyłącz zapore internetowa

3-Launchera zrob z koncóką zwykla dla graczy a dla siebie do z 100

4- Wyłącz Firewall'a w komputerze

 

Pozdrawiam

Opublikowano

80 - strona

- 3306 - mysql

- 11002 - logowanie

- 13000 - ch1

- 13001 - ch2

- 13099 - ch99

zrob te port jak masz to włącz

 

2- Wyłącz zapore internetowa

3-Launchera zrob z koncóką zwykla dla graczy a dla siebie do z 100

4- Wyłącz Firewall'a w komputerze

 

Pozdrawiam

mam te koncówki a jak wyłacze firewalla to to cos zmieni ?
Opublikowano

Nie wierzę że dasz stówę za rozwiązanie problemu, beka w chuj :)

 

@top

dlaczego nie zrobisz serwera na 'swoich' plikach ?

 

umarł

Opublikowano

Nie wierzę że dasz stówę za rozwiązanie problemu, beka w chuj :)

 

@top

dlaczego nie zrobisz serwera na 'swoich' plikach ?

Na moich plikach tez miał bym taki problem , na badara tez tak mam , narazie napisały do mnie 2 osoby ale to jacys oszusci.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...