Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Nauczy ktoś grać zielonego? :<


Wendzik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, ściągam World of Chaos i pytanie: nauczy ktoś grać? Gram pierwszy raz w LC więc... Proszę o pomoc.. Podawać swoje gg, albo macie moje: 36922272.

x

Opublikowano

www.mpcforum.pl/topic/589086-tut-gra-w-lastchaos-dla-poczatkujacych/

 

masz w dziale lc podpiete tematy. zajrzyj

 

 

@ up. od privow najlepiej zaczynac :P mozesz ogarnac postac etc. tylko nie po pl, ale jak ogarniasz ang. to lux :D

Opublikowano

Nie ma to jak zaczynać gre MMO RPG, od priva -.-

Pewnie,privy są 300x lepsze od globalów,bo grę pozna i tu i tam.

//Zakaz handlu.

Opublikowano

Gra na Privie a Globalu to całkiem inna sprawa dlatego niema znaczenia gdzie on sobie zacznie to już jego wybór.

Opublikowano

Ja osobiscie zaczynałem od LC PL o powiem że kiedyś to sie opłacało ( "starzy wyjadacze " wiedzą dlaczego ;D oczywiście chodzi mi o klimat starego LC :) ) ale teraz privy so dużo lepszym wyjściem bo na nich poznasz cało gre a nie spęzisz 2 miechy w procku i na q za pu żeby potem niemieć kasy i mozolnie expić :P Dlatego ja polecam privy ale tak to jego wybór hehe żeby LC było jak kiedyś ... :P A co do tematu t na privie chyba szybko zakumasz jest wiele poradników do Woc'a

 

Exp:http://www.mpcforum.pl/topic/692123-tutexp-na-lc-woc/

 

A tu o servie : http://www.mpcforum.pl/topic/690764-dedyk-world-of-chaos/

 

A tu co nieco o cashu :http://www.mpcforum.pl/topic/697514-tut-cash-w-last-chaos-world-bez-grania/ Jak sie nie bedziesz mógł połapać pisz na Woc nick: EwenemenT

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...