Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy opłaca się kupić te uniwersalne runki AD ?


squah :')

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To znowu ja, wasz forumowy spamer :) Mam pytanie, w związku że już 23 lvl, chcę powoli zacząć zbierać runki. Moje pytanie brzmi: Czy opłaca się zrobić na początku uniwersalną stronkę z runkami do AD (teraz głównie gram postaciami AD) i zbierać w tej stronie takie oto runki? :

 

ZNAKI : 9 x Większy znak siły (0.95 obrażeń od ataku)

GLIF : 9 x Większy Glif krzepy (0.04 obrażeń od ataku co poziom [0.73 na 18 poziomie bohatera])

PIECZĘĆ : 9 x Większa pieczęć siły (0.43 obrażeń od ataku) lub : Większa pieczęć żwawości (0.76% szybkości ataku)

ESENCJA : 3 x Większa esencja siły (2.25 obrażeń od ataku)

 

Co sądzicie o tym uniwersalnym zestawie run? Co powinienem zmienić?

Game Over

Opublikowano

Jak już chcesz robić full AD to glifów nie kupuj co dają ileś tam co poziom tylko te co odrazu dają. Pare AD w late game Ci sie i tak nie przyda a wiecej w early = lepszy początek a jak early wygrasz to late też :P

Opublikowano

Czyli poza tym, że mam kupywać te glify : Większy glif siły (0.28 obrażeń od ataku) to wszystkie pozostałe kupywać tak jak podałem?

A pieczęcie kupywać na AD czy AS?

Game Over

Opublikowano

Takie runy są useless =.=

 

Uniwersalne :

 

Czerwone : 0.95 AD

Zółte - armor flaty

Niebieskie - m.res/per lvl

Esencje - AD

 

runy wszystko pod AD nawet na AD carry to jeden wielki BULLSHIT

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

Mark ad

seal as

glyph as

quinty ad

to pod ad na bocie

na solo topa\jungle masz u góry

random.jpg

 

,,Odi profanum vulgus et arceo"

 

2lvpyc.jpg

by Cristiano.

1353427424-U307916.png

by MrSpritex1 (ja)

Opublikowano

Według mnie marki na Armor Pen będą znacznie lepsze niż Flat AD lub ewentualnie Esencje pod Armor Pen a marki pod Flat AD.

wikmk9.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...